zamknij
Producent
Kolor
Rozmiar
Wybierz zaznaczone

Kalosze męskie

-70 produktów
Filtruj
Sortuj
Zalando

Kalosze męskie

Kalosze męskie to świetne obuwie do ogrodu dla każdego mężczyzny!

Jeśli lubi się pracę w ogrodzie czy na podwórku – nie warto z niej rezygnować z powodu niepogody. Niezwykle pomocne mogą okazać się kalosze męskie, które świetnie sprawdzą się podczas błota czy grząskiej ziemi. Kalosze męskie to obuwie, które nigdy nie wychodzi z mody, głównie dzięki temu, że jest użyteczne. Dodatkowo dzisiejsze fasony kaloszy męskich nie muszą przypominać tradycyjnych gumofilców sprzed laty.

Kalosze męskie najczęściej produkowane są z kauczuku lub PCV. Ważne jest aby guma, z której zostały stworzone była solidna i szczelna, by do środka nie przedostała się woda. Najlepsze kalosze męskie, to takie, które zostały pokryte lateksową powłoką. Niektóre kalosze męskie mogą być ocieplane, a kalosze żeglarskie powinny posiadać podeszwę antypoślizgową. Decydując się na zakup kaloszy męskich warto także porównać ich ceny, ponieważ można sporo zaoszczędzić.

Kupując kalosze męskie powinno się zwrócić uwagę na materiał z jakiego zostały wykonane, ich wygląd oraz cenę. Najtańsze kalosze męskie kosztują mniej niż 100 złotych. Za najdroższe można zapłacić nawet powyżej 500 złotych. Wśród producentów kaloszy męskich znajdują się: Demar, Harkila of Sweden, Hunter, Tretorn, Viking.

Tagi kategorii: kalosze męskie, gumowce męskie
^
No-cache: 1.5461 s. (IBM5-fcgi-2)