zamknij
Kolor
Rozmiar
Wybierz miasto
Wybierz zaznaczone

Kapcie męskie

-83 produkty
Filtruj
Sortuj
ButyRaj.pl

Kapcie męskie

Kapcie męskie to obuwie doskonałe do noszenia po domu.

Kapcie męskie to buty przeznaczone do noszenia po domu. Kapcie męskie często nazywa się także bamboszami, laczkami lub po prostu pantoflami. Warto wspomnieć, że kapcie męskie są świetnym wyjściem dla panów, którzy nie lubią poruszać się boso po pokojach. Świetnie sprawdzą się również po wyjściu z kąpieli lub przy wstawaniu z łóżka.

Kapcie męskie to buty, które można nosić zarówno latem, jak i zimą. Latem warto wybrać skórzane lub wykonane z ekoskóry pantofle, najlepiej z odsłoniętą piętą i palcami. Warto, by w ciepłe dni stopa oddychała, co zapewni jej komfort, zapobiegnie odparzeniom. Zimą mamy większy wybór kapci męskich. Do wyboru są: wełniane, ciepłe kapcie, welurowe (najczęściej wciągane na nogę o zabawnych kształtach, np. żaby, krówki lub głowy Homera Simpsona), bawełniane lub filcowe oraz zamszowe kapcie męskie. Kapcie męskie można także rozróżnić ze względu na ich wygląd. Istnieją kapcie męskie, które po prostu wsuwa się na stopę (z niezabudowaną piętą), które mogą mieć odsłonięte bądź zabudowane palce, oraz kapcie wsuwane.

Warto porównać ceny kapci męskich przed zakupem, albowiem ich różnice mogą być duże. Najtańsze kapcie męskie można zakupić za mniej niż 20 złotych. Za najdroższe można zapłacić nawet powyżej 300 złotych. Do producentów kapci męskich zaliczają się takie firmy, jak: Forever Collectibles, Giesswein, JBB, Adidas, Crocs, Falke, Next.

Tagi kategorii: kapcie męskie, łapcie męskie
^
No-cache: 0.6168 s. (IBM5-fcgi-1)