zamknij
Kolor
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking kostiumów kąpielowych

Kostiumy kąpielowe

-9 767 produktów
Filtruj
Sortuj
ANSWEAR.combonprixZalando
Zobacz następne

Kostiumy kąpielowe

O kostiumach kąpielowych

Kostiumy kąpielowe to strój, który kiedyś służył jedynie do uprawiania sportów wodnych, jednak obecnie to także sposób na zdobycie pięknej opalenizny, plażowanie oraz rekreację. Podobnie jak ich przeznaczenie, również wygląd kostiumów kąpielowych zmienił się na przestrzeni lat. Kiedyś mocno zabudowane, jednoczęściowe, obecnie odsłaniają coraz więcej ciała i podkreślają kobiecą seksualność. Również kolorystyka kostiumów kąpielowych bardzo się zmienia, a projektanci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych wzorów i połączeń.

Rodzaje kostiumów kąpielowych

Wśród dostępnych kostiumów kąpielowych możemy rozróżnić kilka rodzajów, w zależności od ilości części:

  • kostiumy dwuczęściowe – inaczej nazywane bikini. Stały się popularne stosunkowo niedawno, ze względu na ilość odsłoniętego ciała. Kostiumy dwuczęściowe sprawdzą się idealnie podczas plażowania i opalania. Dużo gorzej zdają egzamin w trakcie pływania i aktywności fizycznych.
  • doły kostiumów kąpielowych – figi, stringi, spodenki, tylko od naszej fantazji zależy, jaki dół od kostiumu wybierzemy. Wybierając dół od kostiumu należy wziąć pod uwagę nie tylko gust, ale także wygodę, przeznaczenie oraz figurę. 
  • góry kostiumów kąpielowych – wybierając górę od kostiumu najlepiej kierować się rozmiarem biustu. Panie o bardziej obwitych kształtach powinny wybierać góry mocniej zabudowane, posiadające dodatkowe fiszbiny. Z kolei kobiety z mniejszym biustem mogą pozwolić sobie na miękkie, wiązane kostiumy.
  • kostiumy jednoczęściowekostiumy przeznaczone do uprawiania sportu. Mocno zabudowane, jednoczęściowe kostiumy zapewniają swobodę ruchów i gwarantują, że wszystko pozostanie na swoim miejscu. Jednoczęściowe kostiumy to także rozwiązanie dla tęższych Pań, które nie chcą prezentować ciała na plaży.
  • parea – stanowi element ozdobny, który może wzbogacić plażową stylizację, a także zamaskować dodatkowe kilogramy. Pareo występuje w postaci zwiewnej mgiełki lub prostokątnego kawałka materiału w różnych kolorach. 
  • kostiumy trzyczęściowe – kostiumy zbudowane z trzech części najczęściej łączą w sobie tradycyjne bikini i pasujące do niego pareo. Zdarza się jednak, że trzyczęściowy kostium posiada w zestawie górę oraz podwójny dół – figi i większe spodenki, które można ściągnąć.
Tagi kategorii: kąpielowe Kostiumy, kąpielowe stroje, kąpielowy kostium
^
No-cache: 0.9476 s. (IBM5-fcgi-2)