zamknij
Wybierz zaznaczone
Ranking akcesoriów detektywistycznych

Akcesoria detektywistyczne

-184 produkty
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Akcesoria detektywistyczne

O akcesoriach detektywistycznych

Niemal każdy chciał być kiedyś Sherlockiem Holmesem. Śledzenie przestępców, rozwiązywanie skomplikowanych spraw, radzenie sobie w niemal każdej sytuacji – myśl o tych rzeczach zawsze budzi dreszczyk emocji. Niewiele osób jednak wie, że pozostałe akcesoria detektywistyczne można już od dość dawna kupić w wielu sklepach tradycyjnych i internetowych. Jakie mają one ceny? Które parametry pozostałych akcesoriów detektywistycznych są kluczowe? Jakie wady i zalety mają poszczególne produkty?

Intrygujące pozostałe akcesoria detektywistyczne

Wszyscy Ci, którzy chcą zająć się namierzaniem osób czy pojazdów, powinni zainteresować się kupnem takich przedmiotów jak: wykrywacze kamer, szpiedzy komputerowi (w tym szpiedzy tekstu), skanery szerokopasmowe, douszne systemy monitorowe, lokalizatory ludzi i pojazdów, nadajniki kwarcowe, dyktafony (także ukryte w pen drivach, długopisach, zegarkach etc.), miniaturowe mikrofony, osobiste wykrywacze telefonów komórkowych czy wizjery optyczne. Pozostałe akcesoria detektywistyczne, które również są chętnie kupowane przez amatorskich i zawodowych wielbicieli rozwiązywania zagadek, to także: cyfrowe wykrywacze częstotliwości radiowych, noktowizory, urządzenia do odzyskiwania danych z kart SIM, generatory szumów akustycznych, okulary z kamerą, proszki UV do niezauważalnego znakowania przedmiotów i bardzo wiele innych.

Za baterie zasilające pozostałe akcesoria detektywistyczne zapłaci się mniej niż 10 zł. Najdroższe są z kolei wykrywacze różnorodnych urządzeń czy złącz nieliniowych. Ich zakup może wiązać się z wydaniem kilkudziesięciu tysięcy złotych. Marki, które prezentują swoje produkty w kategorii pozostałe akcesoria detektywistyczne, to m.in.: 4World, Alfatronik, MediaTech, SpyPhone czy UFED.

Tagi kategorii: Akcesoria detektywistyczne, akcesorium detektywistyczne, akcesorium detektywa dla
^
No-cache: 2.7462 s. (IBM5-fcgi-2)