zamknij
Pokaż tylko
Wybierz zaznaczone
Ranking zestawów słuchawkowych

Zestawy słuchawkowe

-607 produktów
Filtruj
Sortuj
Zobacz następne

Zestawy słuchawkowe

O zestawach słuchawkowych

Każdy kierowca powinien posiadać zestaw słuchawkowy. Dzięki niemu można bowiem prowadzić rozmowy telefoniczne bez trzymania komórki w dłoni. Jest to zarówno o wiele bardziej komfortowe, jak i bezpieczne, gdyż obie ręce można cały czas trzymać na kierownicy. Sprzedawcy oferują tak różnorodne zestawy słuchawkowe, że odpowiedź na pytanie: który kupić? może nie być wcale taką łatwą. Aby jej udzielić trzeba poznać typy zestawów, ich parametry, a także ceny.

Co warto wiedzieć o zestawach słuchawkowych

Praktycznie wszystkie samochodowe zestawy słuchawkowe to produkty bezprzewodowe, mające formę pojedynczej, monofonicznej słuchawki wykorzystującej do komunikacji z telefonem technologię Bluetooth. W jej konstrukcji znajduje się specjalny przycisk, za pomocą którego odbiera i kończy się połączenie. Oczywiście korzystając z zestawu początek i koniec rozmowy może też przebiegać w klasyczny sposób, po naciśnięciu klawiszy czy ekranu telefonu. Ale, co ważne, omawianych produktów można używać nie tylko z telefonem. Równie dobrze współpracują one z wybranymi tabletami czy notebookami wyposażonymi w moduł Bluetooth, gdzie pełnią rolę mikrofonu podczas rozmów przez np. Skype.

Ceny zestawów słuchawkowych przewodowych i bezprzewodowych zauważalnie różnią się od siebie. Te pierwsze są tańsze i można je kupić już od kilku złotych, zaś drugie kosztują od około 30 zł. Natomiast za najbardziej rozbudowane produkty obu typów trzeba będzie zapłacić nawet ponad 1 000 zł. Firmy, które produkują zestawy słuchawkowe o wysokiej ocenie jakości, to między innymi: Jabra, Nokia, Samsung, Sony Ericsson, Apple, Belkin, BlackBerry, Canyon, Evolve, HTC, Hama, LG, Modecom, Motorola, Philips, Prestigio.

Tagi kategorii: słuchawkowy zestaw, słuchawkowe zestawy
^
No-cache: 0.5514 s. (IBM5-fcgi-2)