Logowanie

dla sprzedawców

Zaloguj się

Zwiększ

swoją sprzedaż

Prowadzisz

sklep internetowy?

Zarejestruj się w Okazje.info
i wypromuj swoją ofertę.
Wyprzedź swoją konkurencję!
Zespół Okazje.info

Przyłącz się

Korzyści z integracji

z okazje.info



Precyzyjne dotarcie do klienta

Niski koszt pozyskania klienta

Zwiększenie sprzedaży

Monitorowanie efektów reklamy

Promocja marki

Szybka integracja

Przyłącz się

Program Wiarygodne Opinie

Program Wiarygodne Opinie

Program Wiarygodne Opinie został przygotowany z myślą o wszystkich, którzy kupując online kierują się wiarygodnymi opiniami i ocenami sklepów internetowych. Jeśli przywiązujesz wagę do opinii na temat sklepu, w którym robisz zakupy i chcesz wybrać taki, który wzbudza największe zaufanie, wybierz Sprzedawcę, biorącego udział w Programie Wiarygodne Opinie.

Jak to działa?

1Dokonujesz zakupu w sklepie internetowym.
2Po zakupie otrzymujesz link do ankiety na maila.
3Oceniasz sklep, wypełniając krótką ankietę.
4Twoja ocena zakupów pomaga innym w wyborze sklepu.
Program Wiarygodne Opinie

W Programie Wiarygodne Opinie publikujemy wartościowe opinie i oceny, wystawiane przez klientów sklepów po dokonaniu zakupu. Dzięki specjalnemu oznaczeniu wiarygodnych opinii na Okazje.info łatwo wybierzesz Sprzedawcę, który zdobył największe uznanie kupujących i oferuje najwyższą jakość obsługi. Możesz kierować się ocenami i opiniami użytkowników, którzy wcześniej skorzystali ze sklepu oraz sprawdzić czy Sprzedawca otrzymał prestiżowy Certyfikat “Polecany Przez Klientów”.

Zalety Wiarygodnych Opinii:

  • Możesz w prosty sposób wyrazić swoje zdanie na temat: jakości obsługi, czasu realizacji, ceny oraz sposobu pakowania w sklepie, w którym kupujesz - wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko kilka sekund.
  • Pomagasz innym użytkownikom podjąć decyzję o zakupie w znanym Ci sklepie internetowym, rzetelnie go oceniając i wystawiając opinię - na jej podstawie pozostali kupujący będą wiedzieli, czego się spodziewać.
  • Masz wpływ na to czy sklep internetowy zostanie wyróżniony i otrzyma prestiżowy Certyfikat “Polecany Przez Klientów” od Okazje.info.
  • Dzięki przystępnej formie komunikacji ze sklepem, dla którego wystawisz opinię i ocenę, łatwo możesz wyjaśnić ewentualne problemy z realizacją zamówienia po otrzymaniu produktu.

Certyfikat “Polecany Przez Klientów”

Certyfikat Polecany Przez Klientów to specjalne wyróżnienie, przyznawane sklepom świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Potwierdza on wiarygodność Sprzedawcy i jest gwarancją rzetelnej obsługi klienta. Każdy sklep, który spełni ściśle określone warunki, otrzyma Certyfikat oraz specjalne odznaczenie na Okazje.info.

Polecany przez Klientów

Jak rozpoznać sklep z Certyfikatem?

Na Okazje.info łatwo odnajdziesz sklep, posiadający Certyfikat Polecany Przez Klientów. Prestiżowe odznaczenie będzie wyświetlane m.in.:

  • na stronie sklepu
  • na listingach - przy ofertach sklepu, posiadającego Certyfikat

Jeżeli średnia ocen kupujących lub ilość wystawianych opinii spadnie poniżej wymaganego przez nas poziomu - sklep natychmiast utraci Certyfikat. Dzięki temu masz pewność, że polecane sklepy są przez nas na bieżąco sprawdzane, a jakość obsługi, jaką oferują, stale monitorowana.

Zakupy w sklepie Polecanym Przez Klientów, to gwarancja:

  • szybkiej realizacji zamówienia
  • doskonałej obsługi klienta
  • bezpieczeństwa dokonywanej transakcji
  • zadowolenia z zakupu
Cache: 0,0346 s. (app-okazje-3_9.1)