Logowanie

dla sprzedawców

Zaloguj się

Zwiększ

swoją sprzedaż

Prowadzisz

sklep internetowy?

Zarejestruj się w Okazje.info
i wypromuj swoją ofertę.
Wyprzedź swoją konkurencję!
Zespół Okazje.info

Przyłącz się

Korzyści z integracji

z okazje.infoPrecyzyjne dotarcie do klienta

Niski koszt pozyskania klienta

Zwiększenie sprzedaży

Monitorowanie efektów reklamy

Promocja marki

Szybka integracja

Przyłącz się

Program Wiarygodne Opinie

Program Wiarygodne Opinie

Program Wiarygodne Opinie został przygotowany z myślą o wszystkich, którzy kupując online kierują się wiarygodnymi opiniami i ocenami sklepów internetowych. Jeśli przywiązujesz wagę do opinii na temat sklepu, w którym robisz zakupy i chcesz wybrać taki, który wzbudza największe zaufanie, wybierz Sprzedawcę, biorącego udział w Programie Wiarygodne Opinie.

Jak to działa?

1Dokonujesz zakupu w sklepie internetowym.
2Po zakupie otrzymujesz link do ankiety na maila.
3Oceniasz sklep, wypełniając krótką ankietę.
4Twoja ocena zakupów pomaga innym w wyborze sklepu.
Program Wiarygodne Opinie

W Programie Wiarygodne Opinie publikujemy wartościowe opinie i oceny, wystawiane przez klientów sklepów po dokonaniu zakupu. Dzięki specjalnemu oznaczeniu wiarygodnych opinii na Okazje.info łatwo wybierzesz Sprzedawcę, który zdobył największe uznanie kupujących i oferuje najwyższą jakość obsługi. Możesz kierować się ocenami i opiniami użytkowników, którzy wcześniej skorzystali ze sklepu oraz sprawdzić czy Sprzedawca otrzymał prestiżowy Certyfikat “Polecany Przez Klientów”.

Zalety Wiarygodnych Opinii:

  • Możesz w prosty sposób wyrazić swoje zdanie na temat: jakości obsługi, czasu realizacji, ceny oraz sposobu pakowania w sklepie, w którym kupujesz - wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko kilka sekund.
  • Pomagasz innym użytkownikom podjąć decyzję o zakupie w znanym Ci sklepie internetowym, rzetelnie go oceniając i wystawiając opinię - na jej podstawie pozostali kupujący będą wiedzieli, czego się spodziewać.
  • Masz wpływ na to czy sklep internetowy zostanie wyróżniony i otrzyma prestiżowy Certyfikat “Polecany Przez Klientów” od Okazje.info.
  • Dzięki przystępnej formie komunikacji ze sklepem, dla którego wystawisz opinię i ocenę, łatwo możesz wyjaśnić ewentualne problemy z realizacją zamówienia po otrzymaniu produktu.

Certyfikat “Polecany Przez Klientów”

Certyfikat Polecany Przez Klientów to specjalne wyróżnienie, przyznawane sklepom świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Potwierdza on wiarygodność Sprzedawcy i jest gwarancją rzetelnej obsługi klienta. Każdy sklep, który spełni ściśle określone warunki, otrzyma Certyfikat oraz specjalne odznaczenie na Okazje.info.

Polecany przez Klientów

Jak rozpoznać sklep z Certyfikatem?

Na Okazje.info łatwo odnajdziesz sklep, posiadający Certyfikat Polecany Przez Klientów. Prestiżowe odznaczenie będzie wyświetlane m.in.:

  • na stronie sklepu
  • na listingach - przy ofertach sklepu, posiadającego Certyfikat

Jeżeli średnia ocen kupujących lub ilość wystawianych opinii spadnie poniżej wymaganego przez nas poziomu - sklep natychmiast utraci Certyfikat. Dzięki temu masz pewność, że polecane sklepy są przez nas na bieżąco sprawdzane, a jakość obsługi, jaką oferują, stale monitorowana.

Zakupy w sklepie Polecanym Przez Klientów, to gwarancja:

  • szybkiej realizacji zamówienia
  • doskonałej obsługi klienta
  • bezpieczeństwa dokonywanej transakcji
  • zadowolenia z zakupu
No-cache: 0,0451 s. (app-okazje-3_9.1)