Amica OKC6551BGS czarny okap kominowy 425m3h 59dB klasa A
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Okap kominowy Amica OKC6551BGS w kolorze czarnym, o szerokości 60 cm. Klasa energetyczna A, sterowanie sensorowe, oświetlenie LED. Maksymalna wydajność: 695 m³/... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowe opcje | PowerBooster, timer, wyświetlacz elektroniczny, zasysanie krawędziowe |
|---|---|
| Dominujący odcień | czarny |
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Funkcje dodatkowe | timer (opóźnione wyłączenie) |
| Głębokość | 39,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | E |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Kolor | czarny |
| Oświetlenie | ledowe 2x4 W |
| Poziom głośności | 68 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 4 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 59 kWh |
| Rodzaj | okap kominowy |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe) |
| Szerokość | 60 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | KF17191 |
| Typ | skośny |
| Wariantowanie - seria | Amica OKC*551BGS |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 695 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 425 m3/h |
| Wykończenie | stal |
| Wyposażenie | elementy do montażu, instrukcja obsługi w języku polskim, obudowa komina |
| Wysokość maksymalna | 97 cm |
| Wysokość | 67 cm |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 899,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1298,99 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 899,00 zł | Ole Ole! | -399 zł |
| 03.06.2025 | 1549,00 zł | Media Expert | 650 zł |
| 03.07.2025 | 1549,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1398,99 zł | Ole Ole! | -150 zł |
| 03.09.2025 | 1549,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 03.10.2025 | 1549,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1549,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1119,00 zł | Media Markt | -430 zł |
| 03.01.2026 | 1559,00 zł | Media Markt | 440 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 899,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię