Amiro AML115M lusterko kosmetyczne powiększające, chromowane, podświetlane LED, składane, do makijażu, z lustrem powiększającym 10x
Polecana ofertaEmpik.com
479,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Amiro AML115M to nowoczesne, okrągłe lusterko kosmetyczne z wbudowanym oświetleniem LED. Wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, sterowane dotykowo. Zasilane a... rozwiń
Lusterko kosmetyczne Amiro Cube S AML115M 5 poziomów podświetlenia
479,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lusterko kosmetyczne Amiro Cube S AML115M 5 poziomów podświetlenia Lusterko kosmetyczne Amiro Cube S AML115M to eleganckie, kompaktowe urządzenie z 5 pozioma...
- Gtin: 6970252735132
- Old_price: 479.00
- Sale_price: 479.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | sterowanie dotykowe |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | biały |
| Kształt | okrągły |
| Moc | 0 W |
| Oświetlenie | tak |
| Powiększenie | brak |
| Wykonanie | tworzywo sztuczne |
| Wymiar całkowity | 20,2 x 20,2 x 1,6 cm |
| Wymiar powierzchni odbijającej | 0 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, przewód USB |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Źródło światła | LED |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 244,99 zł
Aktualna cena od 479,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 419,00 zł | Ole Ole! | -30 zł |
| 03.09.2025 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 30 zł |
| 03.10.2025 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 244,99 zł | RTV EURO AGD | -204 zł |
| 11.05.2026 | 479,00 zł | Empik.com | 234 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 244,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 479,00 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 234 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Lusterka
Cena: 479 zł
EAN: 6970252735132
SKU: OI_405610940
Polecana ofertaEmpik.com
479,00 zł
Przejdź do sklepu >
