Amiro AML117F Lusterko kosmetyczne powiększające, składane, LED, chromowane, 10x powiększenie
Polecana ofertaMedia Expert
209,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Funkcje dodatkowe: regulowane nachylenie, sterowanie dotykowe, zapamiętywanie ostatnio wybranego trybu; Gwarancja: 24 miesiące; Kolor: różowy; Kształt: okrągły
AMIRO Lusterko kosmetyczne Mate S AML117F Różowy
209,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lusterko podróżne AMIRO LED ma lekką i elegancką konstrukcję. Wbudowany akumulator o wysokiej wydajności może pracować nieprzerwanie przez tydzień po pełnym naładowaniu.
- Code: AML117F
- Ean: 6970252732704
- Producer: AMIRO
Lustro kosmetyczne AMIRO AMLF 117F Różowy
215,41 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lustro kosmetyczne AMIRO AMLF 117F Różowy Lustro kosmetyczne AMIRO AMLF 117F w kolorze różowym to doskonały wybór dla każdej miłośniczki makijażu i pielęgnac...
- Gtin: 6970252732704
- Old_price: 215.41
- Sale_price: 215.41
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | regulowane nachylenie, sterowanie dotykowe, zapamiętywanie ostatnio wybranego trybu |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | różowy |
| Kształt | okrągły |
| Moc | 0 W |
| Montaż | stojące |
| Oświetlenie | tak |
| Powiększenie | 5x |
| Wykonanie | tworzywo sztuczne |
| Wymiar całkowity | 37 x 22,1 cm |
| Wymiar powierzchni odbijającej | 0 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, przewód USB |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Źródło światła | LED |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 196,89 zł
Aktualna cena od 209,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 196,89 zł | Empik.com | - |
| 03.05.2025 | 209,00 zł | RTV EURO AGD | 12 zł |
| 03.06.2025 | 209,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 209,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 209,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 209,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 209,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 209,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 197,99 zł | RTV EURO AGD | -11 zł |
| 03.01.2026 | 209,00 zł | Media Expert | 11 zł |
| 03.03.2026 | 836,00 zł | Empik.com | 627 zł |
| 04.04.2026 | 209,00 zł | Media Expert | -627 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 196,89 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 209,00 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 12 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Amiro
Kategoria: Lusterka Ceny od 209 zł do 215.41 zł
EAN: 6970252732704
SKU: AML117F
Polecana ofertaMedia Expert
209,00 zł
Przejdź do sklepu >

