Ariete 4618 01 Airy Fryer XXL 1800W 5 5l frytkownica beztłuszczowa czerwony
Polecana ofertaAllegro
419,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Frytkownica beztłuszczowa Ariete 4618 01 Airy Fryer XXL 1800W 5,5L to doskonałe rozwiązanie do zdrowego smażenia i pieczenia. Posiada pojemność 5,5 litra, moc 1... rozwiń
Frytkownica beztłuszczowa Ariete 4618/01 1800W
419,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Bezpieczeństwo: automatyczny wyłącznik, nóżki antypoślizgowe
- Cechy dodatkowe: Funkcja Cool Touch, Nieprzywierająca powłoka, Funkcja pauzy, Schowek na kabel, Dotykowy panel sterujący, Rodzaj grzałki Hot Air
- Ean (gtin): 8003705118843
- Funkcje: programy automatyczne, regulacja temperatury
- Głębokość produktu: 22.5
- Kod producenta: 4618
- Kolor dominujący: czerwony
- Komunikacja: lampka kontrolna
- Marka: Ariete
- Moc: 1800
- Model: 4618/01
- Pojemność misy: 5.5
- Szerokość produktu: 39
- Typ: beztłuszczowa
- Waga produktu: 2.4
- Wysokość produktu: 37.5
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czerwony |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | antypoślizgowe nóżki, automatyczne wyłączanie, timer, wyświetlacz LCD |
| Fondue | nie |
| Funkcje dodatkowe | regulacja temperatury, programy automatyczne, timer |
| Funkcje kulinarne | smażenie, pieczenie |
| Gotowanie | nie |
| Grillowanie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kształt koszyka | półokrągły |
| Moc | 1800 W |
| Moc | od 1550 W do 2000 W |
| Możliwość czyszczenia w zmywarce | misa |
| Odgrzewanie | nie |
| Opiekanie | nie |
| Pieczenie | tak |
| Pojemność misy | 5,5 l |
| Prażenie | nie |
| Programator czasowy | tak |
| Programy automatyczne | 7 |
| Programy automatyczne | tak |
| Regulowanie temperatury | tak |
| Rodzaj | frytkownica beztłuszczowa |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 22,5 x 37,5 x 39 cm |
| Smażenie | tak |
| Temperatura maksymalna | 200 C |
| Temperatura minimalna | 80 C |
| Termostat | elektroniczny |
| Waga | 0 kg |
| Wariantowanie seria(nie uzupełniać) | Airy Fryer XXL 4618 |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kosz |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 339,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 399,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.05.2025 | 399,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.06.2025 | 399,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.07.2025 | 399,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 379,00 zł | Sklep komputronik.pl | -20 zł |
| 03.09.2025 | 399,00 zł | Sklep komputronik.pl | 20 zł |
| 03.10.2025 | 419,00 zł | Sklep komputronik.pl | 20 zł |
| 03.11.2025 | 369,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.12.2025 | 362,06 zł | Ole Ole! | -6 zł |
| 03.01.2026 | 339,00 zł | RTV EURO AGD | -23 zł |
| 03.03.2026 | 1619,96 zł | Empik.com | 1280 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 339,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Ariete
Kategoria: Ariete Ceny od 419 zł do 419.03 zł
EAN: 8003705118843
SKU: 08003705118843
Polecana ofertaAllegro
419,00 zł
Przejdź do sklepu >
