Ariete Vintage 808 04 2000W termowentylator, ceramiczny, regulacja temperatury, chłodny nadmuch, czarny
Polecana ofertaEmpik.com
193,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Ariete Vintage 808 04 to stylowy termowentylator o mocy 2000 W. Wyposażony w spiralną grzałkę, mechaniczny termostat i dwa poziomy mocy (1000 W, 2000 W). Posiad... rozwiń
Termowentylator Ariete 808/04 Green Moc 2000/1000W
193,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Termowentylator Ariete 808/04 Green moc 2000/1000W Termowentylator elektryczny z linii Vintage, moc 2000/1000 W, funkcje grzania i chłodzenia, termiczny wyłą...
- Gtin: 8003705119147
- Old_price: 187.21
- Sale_price: 193.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
|---|---|
| Element grzejny | grzałka spiralna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | zielony |
| Lampka kontrolna | tak |
| Moc maksymalna | 2000 W |
| Możliwość użytkowania w łazience | nie |
| Nawiew zimnego powietrza | tak |
| Obrotowa podstawa | nie |
| Poziomy mocy | 1000 W, 2000 W |
| Regulacja wysokości nawiewu | nie |
| Schowek na przewód sieciowy | tak |
| Termostat | mechaniczny |
| Uchwyt do przenoszenia | tak |
| Waga | 1,4 kg |
| Wariantowanie seria | Vintage 808 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) | 13,5 x 27,5 x 31,5 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | tak |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 187,21 zł
Aktualna cena od 193,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 215,73 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 225,05 zł | Empik.com | 9 zł |
| 03.07.2025 | 199,00 zł | Empik.com | -26 zł |
| 03.08.2025 | 199,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 199,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 229,00 zł | RTV EURO AGD | 30 zł |
| 03.11.2025 | 199,00 zł | Empik.com | -30 zł |
| 03.12.2025 | 199,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 193,00 zł | Empik.com | -6 zł |
| 03.03.2026 | 187,21 zł | Empik.com | -5 zł |
| 03.04.2026 | 187,21 zł | Empik.com | 0 zł |
| 01.05.2026 | 193,00 zł | Empik.com | 5 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 187,21 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 193,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 6 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Ariete
Kategoria: Farelki Cena: 193 zł
EAN: 8003705119147
SKU: OI_397300116
Polecana ofertaEmpik.com
193,00 zł
Przejdź do sklepu >
