Ariston Osuszacz powietrza Deos 16S Net
Polecana ofertaEmpik.com
1 136,98 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Ariston osuszacz powietrza Deos 16S Net to urządzenie o mocy 300 W, przeznaczone do osuszania powierzchni do 44 m². Wyposażony w elektroniczne sterowanie, timer... rozwiń
Ariston Osuszacz Powietrza Deos16S Net
1 136,98 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Ariston osuszacz powietrza Deos16S NET DEOS 16 S NET to przenośny elektryczny osuszacz powietrza, który skutecznie radzi sobie z wilgocią w zamkniętych pomie...
- Gtin: 5414849896130
- Old_price: 941.20
- Sale_price: 1023.28
Osuszacz powietrza Ariston Deos 16S Net
889,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Ean (gtin): 5414849896130
- Filtry: wstępny
- Funkcje urządzenia: automatyczne wyłączanie, zdalne sterowanie, regulacja prędkości
- Głębokość produktu: 24.5
- Kod producenta: 3381352
- Kolor dominujący: biały
- Komunikacja: wyświetlacz, wskaźnik poziomu wody, lampka kontrolna, dotykowy panel sterowania
- Maksymalna wielkość pomieszczenia: 44
- Marka: Ariston
- Moc: 300
- Model: Deos 16S
- Pojemność zbiornika na wodę: 3
- Poziom hałasu: 42
- Szerokość produktu: 35
- Tryby pracy: odprowadzanie wody
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 16.1
- Waga produktu: 16.1
- Wydajność: 150
- Wysokość produktu: 51
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne wyłączenie | tak |
|---|---|
| Czynnik chłodzący | R290 |
| Dodatkowe opcje | timer |
| Filtr | antypyłkowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Higrostat | tak |
| Humidistat | nie |
| Hygrometr | nie |
| Kontrola | elektroniczne |
| Miernik temperatury | nie |
| Moc | 300 W |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Pojemność pojemnika | 3 l |
| Powierzchnia osuszania | 44 m2 |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Rozmiary | 510 x 350 x 245 mm |
| Waga | 14,3 kg |
| Wydajność (RT 27 stopni, RH 65%) | 0 l/24h |
| Wydajność (RT 32 stopnie, RH 80%) | 0 l/24h |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Zasilanie | 220-240 V 50/60 Hz |
| Zgodność z aplikacją | Ariston Net |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 825,88 zł
Aktualna cena od 1136,98 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 839,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.12.2025 | 839,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 831,60 zł | Ole Ole! | -7 zł |
| 03.02.2026 | 899,00 zł | Ole Ole! | 67 zł |
| 03.03.2026 | 825,88 zł | RTV EURO AGD | -73 zł |
| 03.04.2026 | 825,88 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 825,88 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 22.05.2026 | 1136,98 zł | Empik.com | 311 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 825,88 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1136,98 zł na dzień 22.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 311 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Ariston
Kategoria: Osuszacze powietrza Ceny od 889.99 zł do 1136.98 zł
EAN: 5414849896130
SKU: 05414849896130
Polecana ofertaEmpik.com
1 136,98 zł
Przejdź do sklepu >

