Asus ROG Gladius III przewodowa mysz gamingowa 19K sensor 19 000 DPI 6 programowalnych przycisków RGB czarna
Polecana ofertaAmazon.pl
299,20 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, ASUS ROG Gladius III to przewodowa mysz gamingowa z czujnikiem optycznym 19 000 DPI, oferująca precyzyjne sterowanie. Posiada 6 programowalnych przycisków i pod... rozwiń
ASUS ROG Gladius III Wired Gaming Mouse, 19K Optical Sensor, 19,000 DPI, 6 Programmable Buttons, RGB Lighting, ROG Switch Socket Design, Swappable Switches, Ergonomic, Black
299,20 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Czułość myszy | 26000 dpi |
| Dla graczy | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość rolek | 1 |
| Liczba klawiszy | 6 |
| Mysz pionowa | nie |
| Podświetlane elementy | tak |
| Połączenie z komputerem | przewodowa |
| Profil | praworęczny |
| Rodzaj myszy | optyczny |
| Rodzaj myszy | przewodowa |
| Rodzaj podłączenia | USB |
| Typ podłączenia | USB |
| Waga | 79 g |
| Wymiary | 123 x 68 x 44 mm |
| Zasięg | 0 m |
| Zasilanie | USB |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 269,27 zł
Aktualna cena od 299,20 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 337,53 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 335,17 zł | Empik.com | -2 zł |
| 03.07.2025 | 412,00 zł | Foto - Plus | 76 zł |
| 03.08.2025 | 440,10 zł | Empik.com | 28 zł |
| 03.09.2025 | 364,49 zł | Empik.com | -75 zł |
| 03.11.2025 | 362,01 zł | Empik.com | -2 zł |
| 03.02.2026 | 269,27 zł | Amazon.pl | -92 zł |
| 03.03.2026 | 328,50 zł | Amazon.pl | 59 zł |
| 03.04.2026 | 423,99 zł | Empik.com | 95 zł |
| 01.05.2026 | 299,20 zł | Amazon.pl | -124 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 269,27 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 299,20 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 30 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Asus
Kategoria: Myszki Cena: 299.2 zł
EAN: 4718017966450
SKU: 90MP0270-BMUA00
Polecana ofertaAmazon.pl
299,20 zł
Przejdź do sklepu >
