Beko WUE6624XBWS SteamCure Slim 6kg 1200obr/min zdalne sterowanie
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Beko WUE6624XBWS SteamCure to pralka slim o pojemności 6 kg. Wyposażona w funkcje parowe, automatyczne dobieranie wody, zdalne sterowanie smartfonem oraz blokad... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Automatyka prania | tak |
|---|---|
| Automatyka wagowa | tak |
| Blokada rodzicielska (panelu sterowania) | tak |
| Czyszczenie bębna | tak |
| Długość węża dopływowego | 140 cm |
| Długość węża odpływowego | 150 cm |
| Dobór wody do wielkości załadunku | automatyczny |
| Dodatkowe informacje | grzałka niklowana Hi-Tech, licznik ilości wody, opisowy panel sterowania, dźwiękowe potwierdzenie wybranej funkcji, zdalne sterowanie smartfonem |
| Funkcje dodatkowe | dodanie pary do cyklu, funkcja Pupil, możliwość skrócenia czasu prania, pranie wstępne, start/pauza, start/pauza z opcją dołożenia prania, utrzymanie świeżości po skończonym cyklu |
| Funkcje dodatkowe | możliwość dodania ubrań podczas cyklu, możliwość skrócenia czasu prania, pranie wstępne, pranie z dodatkiem pary, zdalne sterowanie smartfonem |
| Głębokość z elementami wystającymi | 0 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne zabezpieczenia | blokada przedwczesnego otwarcia drzwi, ochrona przed skokami napięcia |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa poziomu hałasu wirowania | B |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | B |
| Kolor drzwiczek | czarny |
| Kolor | biały |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 7.0, iOS od wersji 12.4 |
| Kontrola piany | tak |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 obr/min |
| Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) | tak |
| Możliwość zabudowy pod blatem | nie |
| Opóźnienie startu pracy | tak |
| Pojemność | 6 kg |
| Poziom hałasu - wirowanie | 74 dB |
| Programy prania | antyalergiczny, dziecięcy, ekonomiczny, odplamianie, pranie ręczne, pranie wstępne, programy parowe, szybki |
| Programy prania | bawełna, ciemne materiały, delikatny, dodatkowy program z aplikacji HomeWhiz, dziecięcy (parowy), eco 40-60, jeans, koszule, płukanie, puchowe, sport, StainExpert, super szybki, syntetyki, szybki, wełna/pranie ręczne, wirowanie |
| Regulacja prędkości wirowania | skokowa |
| Regulacja temperatury | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Równomierne rozłożenie ładunku | tak |
| Silnik inverter | tak |
| Sposób załadunku | od przodu |
| Sygnał dźwiękowy końca programu | tak |
| Szerokość | 60 cm |
| Typ | slim |
| Usuwanie sierści zwierząt | tak |
| Wilgotność resztkowa | 53,9 % |
| wirowanie | 1200 obr/min |
| Wskaźnik przebiegu programu | tak |
| Wskaźnik zużycia energii i wody | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Wysokość | 84,5 cm |
| Wyświetlacz elektroniczny | LCD |
| Wyświetlacz elektroniczny | tak |
| Wyświetlanie pozostałego czasu | tak |
| Zastosowane technologie | aplikacja Beko HomeWhiz, bęben Beko AquaWave, ograniczenie strat detergentu Beko AquaFusion, pranie z dodatkiem pary Beko Steam Cure, silnik bezszczotkowy Beko ProSmartInverter, system odplamiania Beko StainExpert, utrzymanie świeżości prania Beko Fresh Therapy |
| Zgodność z aplikacją | HomeWhiz |
| Zużycie prądu (100 cykli) | 56 kWh |
| Zużycie prądu (cykl) | 0,56 kWh |
| Zużycie wody (cykl) | 38 litrów |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1799,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 1498,00 zł | RTV EURO AGD | -301 zł |
| 03.06.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 301 zł |
| 03.07.2025 | 1389,00 zł | RTV EURO AGD | -410 zł |
| 03.08.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 410 zł |
| 03.09.2025 | 1387,00 zł | RTV EURO AGD | -412 zł |
| 03.10.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 412 zł |
| 03.11.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1299,00 zł | RTV EURO AGD | -500 zł |
| 03.01.2026 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.02.2026 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 600 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1199,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię