Bernette 05 Academy Heavy Duty maszyna do szycia, silnik mocny, 7 nici, automatyczne obszywanie, funkcja szycia owerlok, metalowa konstrukcja
Polecana ofertaMedia Expert
2 139,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Bernette 05 Academy Heavy Duty to maszyna do szycia o mocy 90 W, oferująca 30 różnych ściegów, w tym elastyczne, kryte, owerlokowe i ozdobne. Wyposażona w autom... rozwiń
BERNETTE Maszyna do szycia 05 Academy Heavy Duty
2 139,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Wytrzymała bernette b05 Academy to maszyna do szycia dla kreatywnych i wszechstronnych osób. Od pięknych ubrań po modne dodatki możesz ukończyć swoje projekty w mgnieniu oka.
- Code: MMB-05A
- Ean: 7630043521236
- Producer: BERNETTE
BERNETTE B05 ACADEMY Maszyna do szycia
1 599,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bernette B05 ACADEMY Heavy Duty - Twoja maszyna do perfekcyjnego szycia Maszyna do szycia Bernette B05 ACADEMY to doskonałe narzędzie dla każdej osoby, która...
- Gtin: 7630043521236
- Old_price: 1526.90
- Sale_price: 1599.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne nawlekanie igły | tak |
|---|---|
| Chwytacz nici | rotacyjny (obrotowy) |
| Dodatkowe opcje | automatyczne obszywanie dziurek, oświetlenie LED, wolne ramię |
| Ekran | nie |
| Funkcje szycia | obszywanie dziurki guzika, przyszywanie guzika, wszywanie zamka błyskawicznego, zszywanie tkaniny |
| Funkcje szycia | obszywanie dziurki guzika, przyszywanie guzika |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Ilość ściegów | 30 |
| Moc | 90 W |
| Opcja szycia wstecz | tak |
| Opcja zastosowania podwójnej igły | tak |
| Regulacja długości ściegu | 0 - 4 mm |
| Regulacja docisku stopki do materiału | tak |
| Regulacja szerokości ściegu | 0 - 6 mm |
| Szybkość szycia | 1100 obr/min |
| Typy ściegów | elastyczny, kryty, owerlokowy, ozdobny |
| Waga | 0 kg |
| Wyposażenie | 3 szpulki, igły, ogranicznik szpuli (duży), ogranicznik szpuli (mały), olej, pędzelek, podkładka filcowa, prowadnik, przecinak, siatka na nici, stopka do cerowania, stopka do podwijania, stopka do przyszywania guzików, stopka do ściegów dekoracyjnych, stopka do ściegu krytego, stopka do wszywania zamków błyskawicznych, stopka owerlokowa, stopka standardowa, stopka teflonowa, stopka z prowadnikiem krawędziowym, śrubokręt |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1499,00 zł
Aktualna cena od 1599,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1763,53 zł | Media Expert | - |
| 03.06.2025 | 1763,53 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.07.2025 | 1763,53 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1599,00 zł | Empik.com | -164 zł |
| 03.09.2025 | 1759,00 zł | Ole Ole! | 160 zł |
| 03.10.2025 | 1599,00 zł | Empik.com | -160 zł |
| 03.11.2025 | 1599,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1499,00 zł | Empik.com | -100 zł |
| 03.01.2026 | 1597,00 zł | Empik.com | 98 zł |
| 03.02.2026 | 1597,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1599,00 zł | Empik.com | 2 zł |
| 03.04.2026 | 1599,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 01.05.2026 | 1599,00 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1499,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1599,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 100 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Bernette
Kategoria: Maszyny do szycia Ceny od 1599 zł do 2139.99 zł
EAN: 7630043521236
SKU: MMB-05A
Polecana ofertaMedia Expert
2 139,99 zł
Przejdź do sklepu >

