Besco Infinity 170x110cm Wanna asymetryczna Prawa
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Besco Infinity 170x110 cm to asymetryczna wanna akrylowa prawa, idealna do montażu narożnego. Wykonana z akrylu sanitarnego, jest odporna na zarysowania i nie ż... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 170 cm |
|---|---|
| Głębokość | 190l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akrylowa |
| Miejsce odpływu | Z boku |
| Pojemność | 190 L |
| Rodzaj | Prostokątna |
| Syfon w komplecie | Nie |
| Szerokość | 79 cm |
| Wymiary DxS [cm] | 170x70 |
| Wysokość | 55 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1287,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2050,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.07.2025 | 2050,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2050,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 2050,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2050,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1886,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -164 zł |
| 03.01.2026 | 1886,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1287,00 zł | Sklep dom-lazienka.pl | -599 zł |
| 03.03.2026 | 1287,00 zł | Sklep dom-lazienka.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1287,00 zł | Sklep dom-lazienka.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1287,00 zł | Sklep dom-lazienka.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1287,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię