Blanco Bateria Alta-S II 527552 Biały
Polecana ofertaOle Ole!
1 699,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blanco bateria Alta S II 527552 to wysokociśnieniowa, jednodźwigniowa bateria kuchenna w kolorze białym, wykonana ze stali szlachetnej. Posiada obrotową i wycią... rozwiń
Blanco ALTA-S II 527552 Biały Bateria kuchenna
1 699,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:biały;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:ceramiczna głowica;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:biały;Możliwość podłączenia filtra wody:nie;Otwór montażowy:35 mm;Ty...
- Brand: Blanco
- Color: biały
- Ean: 4020684793162
- Gtin: 4020684793162
- Producer: Blanco
Blanco ALTA-S II 527552 Biały Bateria kuchenna
1 699,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Blanco
- Color: biały biały
- Ean: 4020684793162
- Gtin: 4020684793162
- Producer: Blanco
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | biały |
|---|---|
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica |
| Kolor | biały |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Blanco ALTA |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna |
| Wysokość korpusu | 226 mm |
| Wysokość wylewki | 190 mm |
| Zasięg wylewki | 0 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1560,00 zł
Aktualna cena od 1699,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1560,00 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1560,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1560,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1560,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1623,97 zł | Media Expert | 63 zł |
| 03.04.2026 | 1623,97 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1623,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 24.05.2026 | 1699,00 zł | RTV EURO AGD | 75 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1560,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1699,00 zł na dzień 24.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 139 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1699 zł
EAN: 4020684793162
SKU: OI_387175585
Polecana ofertaOle Ole!
1 699,00 zł
Przejdź do sklepu >

