Blanco Zlewozmywak Elon 45 S 525879 Czarny
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 583,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Zlewozmywak Blanco Elon 45 S 525879 w kolorze czarnym to funkcjonalne rozwiązanie do każdej kuchni. Wykonany z granitu Silgranit PuraDur, jest odporny na plamy,... rozwiń
BLANCO 525879 Zlewozmywak ELON 45 S Silgranit PuraDur Czarny odwracalny, korek auto., InFino, kratka ociekowa
1 583,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Opis krótki zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem wykonany z materiału granit (Silgranit PuraDur) minimalna szerokość szafki pod zlewozmywak 45 cm sposób montażu wpuszczany w blat model odwracalny (komo...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria | kratka ociekowa |
|---|---|
| Barwa | czarny |
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 320 x 410 x 190 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny, z sitkiem, InFino |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 45 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Elon |
| Szerokość w milimetrach | 650 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco ELON |
| Wariantowanie - wyposażenie | kratka ociekowa |
| Wejście na baterię | podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Wycięcie | 630 x 480 mm |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek, korek automatyczny, kratka ociekowa |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1519,20 zł
Aktualna cena od 1583,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | 1519,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.01.2026 | 1519,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1519,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1529,00 zł | Ole Ole! | 9 zł |
| 03.04.2026 | 1583,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 54 zł |
| 03.05.2026 | 1583,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 13.05.2026 | 1583,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1519,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1583,97 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 65 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1583.97 zł
EAN: 4020684731553
SKU: OI_338124297
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 583,97 zł
Przejdź do sklepu >
