Blanco Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem ZIA 45 S Compact 527197 Delikatny biały 50 x 68
Polecana ofertaMedia Expert
831,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blanco Zlewozmywak Zia 45 S Compact to jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem, wykonany z wytrzymałego kompozytu SILGRANIT. Oferuje odporność na zarysowania, wy... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem ZIA 45 S Compact 527197 Delikatny biały 50 x 68
831,97 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Zlewozmywaki i komory z kompozytu SILGRANIT składają się w 80% z naturalnego granitu łączonego z ceramiką, akrylem oraz kolorowymi pigmentami dla uzyskania wyjątkowych właściwości oraz pięknego wygląd...
- Code: 527197
- Ean: 4020684784689
- Producer: BLANCO
BLANCO 527197 Zlewozmywak ZIA 45 S Compact Silgranit delikatny biały odwracalny
831,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BLANCO ZIA 45 S Compact Silgranit bez korka automatycznego BLANCO ZIA 45 S Compact Silgranit Ponadczasowy, oryginalny, elegancki. Komfort i jakość w atrakcyjnej formie Nowoczesne wzornictwo o prostych...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | biały |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor | biały |
| Komora 1 | 340 x 450 x 190 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 45 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Zia |
| Szerokość w milimetrach | 680 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco ZIA |
| Wejście na baterię | nie |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 799,20 zł
Aktualna cena od 831,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 799,20 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 799,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 799,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 799,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 831,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 32 zł |
| 03.04.2026 | 831,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 831,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 17.05.2026 | 831,97 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 799,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 831,97 zł na dzień 17.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 33 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 831.97 zł
EAN: 4020684784689
SKU: 527197
Polecana ofertaMedia Expert
831,97 zł
Przejdź do sklepu >

