Blanco Zlewozmywak półtorakomorowy Axia III 6 S 524657 Biały 51 x 100
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
2 639,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Blanco Axia III 6 S to półtorakomorowy zlewozmywak wykonany z trwałego Silgranitu, odporny na plamy, uderzenia i zarysowania. Wyposażony w automatyczny korek In... rozwiń
BLANCO 524657 AXIA III 6 S zlewozmywak Silgranit PuraDur Biały lewa, korek auto., InFino, deska szkło białe, odsączarka stalow
2 639,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Opis krótkiZlewozmywak BLANCO AXIA III 6S (komora LEWA + korek auto InFino + deska szklana + odsączarka) - zlewozmywak 1,5-komorowy wykonany z materiału SILGRANIT PuraDur - model nieodwracalny (komor...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria | wkładka ociekowa, deska szklana |
|---|---|
| Barwa | biały |
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 510 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1,5 |
| Kolor | biały |
| Komora 1 | 345 x 470 x 190 mm |
| Komora 2 | 180 x 345 x 130 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny, InFino |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Axia III |
| Szerokość w milimetrach | 1000 mm |
| Typ zaworu | zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wariantowanie - komora | lewa |
| Wariantowanie - seria | Blanco AXIA III |
| Wariantowanie - wyposażenie | deska szklana, wkładka ociekowa |
| Wejście na baterię | tak |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, deska szklana, instrukcja montażu, korek, korek automatyczny, wkładka ociekowa |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2639,20 zł
Aktualna cena od 2639,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 2639,20 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 2639,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2639,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2639,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2639,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 02.04.2026 | 2639,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2639,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2639,97 zł na dzień 02.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 2639.97 zł
EAN: 4020684700320
SKU: OI_338143552
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
2 639,97 zł
Przejdź do sklepu >
