Blanco Zlewozmywak Zenar XL 6 S Compact 527185 Delikatny biały
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 751,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Blanco Zlewozmywak Zenar XL 6 S Compact 527185 w delikatnym białym kolorze to elegancki i funkcjonalny wybór do każdej kuchni. Wykonany z wytrzymałego Silgranit... rozwiń
BLANCO 527185 Zlewozmywak ZENAR XL 6 S Compact Silgranit delikatny biały prawa, korek auto., InFino
1 751,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak wbudowywany BLANCO ZENAR XL 6 S Compact Silgranit, InFino >> Zlewozmywak wbudowywany do montażu natynkowego / podblatowego. Podbudowa zalecana tylko do blatów kamiennych.Kompaktowe wymiary...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | biały |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 510 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 4 |
| Kolor | biały |
| Komora 1 | 465 x 345 x 190 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny, z sitkiem, InFino |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 4 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Zenar |
| Szerokość w milimetrach | 780 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - komora | prawa |
| Wariantowanie - seria | Blanco ZENAR |
| Wariantowanie - wyposażenie | brak |
| Wejście na baterię | podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Wycięcie | 760 x 490 mm |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek, korek automatyczny |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1680,00 zł
Aktualna cena od 1751,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1680,00 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1680,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1680,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1680,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1680,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1680,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1680,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 18.05.2026 | 1751,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 71 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1680,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1751,97 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 72 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1751.97 zł
EAN: 4020684784801
SKU: OI_338140928
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 751,97 zł
Przejdź do sklepu >
