BlitzWolf BW GTC3 44mm czarny smartwatch z ekranem AMOLED, czujnikiem tętna, wodoodporność 5ATM, kompatybilność z Android i iOS
Polecana ofertaEmpik.com
875,56 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Blitzwolf BW-GTC3 to zaawansowany smartwatch z 1,99-calowym dotykowym ekranem, mierzący tętno, ciśnienie krwi i poziom tlenu we krwi. Oferuje 120 trybów sportow... rozwiń
Smartwatch Blitzwolf BW-GTC3 (czarny/czarny stalowy)
875,56 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch Blitzwolf BW-GTC3 (czarny/czarny stalowy) Blitzwolf BW-GTC3 to nie tylko inteligentny zegarek, to Twoje niezastąpione narzędzie do dbania o zdrowi...
- Gtin: 5905316149717
- Old_price: 795.96
- Sale_price: 875.56
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| czas czuwania | 15 dni |
|---|---|
| podwójne połączenie Bluetooth | 3-6 dni |
| Akcelerometr | nie |
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| Ekran oleofobowy | nie |
| Funkcja szukania telefonu | nie |
| Funkcje użytkowe | ekran dotykowy, powiadomienia, nawodnienie organizmu, asystent głosowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.1 |
| Kolor koperty | czarny |
| Kolor paska | czarny |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 10, Android od wersji 4.4 |
| Konstrukcja paska | silikon |
| Kształt ekranu | prostokątny |
| LTE | nie |
| Model relacje | Blitzwolf BW-GTC3 |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP67 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność na wstrząsy | nie |
| Odporność | 0 |
| Odporność | na wodę |
| Pamięć RAM | 0 |
| Pojemność akumulatora | 250 mAh |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, jazda na rowerze, chód, wspinaczka, koszykówka, piłka nożna, joga, skakanka, taniec, boks |
| Rodzaj | Smartwatch |
| Rozmiar paska | 22 mm |
| Rozmiary | 44 13 mm |
| Stoper | tak |
| Timer | nie |
| Użytkowe opcje | budzik, czujnik natlenienia krwi, czujnik tętna, ekran dotykowy, funkcja zdalnego wyzwalacza aparatu w telefonie, funkcje treningowe, głośnik, informacje pogodowe, kalkulator, kompas, latarka, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon, monitor snu, monitorowanie cyklu menstruacyjnego, odnajdowanie zegarka, przypomnienia o nawodnieniu, asystent głosowy |
| Waga | 0 g |
| Wbudowana pamięć | 0 |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wibracje | tak |
| Wodoodporny | tak |
| Współpracujący system operacyjny | Apple iOS, Google Android |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, ładowarka |
| Wysokościomierz | nie |
| Wytrzymałość baterii | od 6 do 10 dni |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | Da Fit |
| Żyroskop | nie |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 104,99 zł
Aktualna cena od 875,56 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 198,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 198,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 198,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 198,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 198,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 198,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 189,00 zł | RTV EURO AGD | -9 zł |
| 03.01.2026 | 167,00 zł | RTV EURO AGD | -22 zł |
| 03.02.2026 | 198,99 zł | RTV EURO AGD | 31 zł |
| 03.03.2026 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | -39 zł |
| 03.04.2026 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 104,99 zł | RTV EURO AGD | -55 zł |
| 21.05.2026 | 875,56 zł | Empik.com | 770 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 104,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 875,56 zł na dzień 21.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 771 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Smartwatche
Cena: 875.56 zł
EAN: 5905316149717
SKU: OI_402576944
Polecana ofertaEmpik.com
875,56 zł
Przejdź do sklepu >
