Bosch BGL6X320 odkurzacz tradycyjny 600W szczotka do parkietów
Polecana ofertaAllegro
859,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Bosch BGL6X320 to tradycyjny odkurzacz o mocy 600 W, wyposażony w filtr HEPA, idealny dla alergików. Posiada regulację mocy ssania w rączce, teleskopową rurę i ... rozwiń
Odkurzacz workowy Bosch BGL6X320 600W filtr Hepa
859,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
ODKURZACZ WORKOWY BOSCH BGL6X320 Dane techniczne: ------------------------------------------------------------- Higiena: Filtr HEPA: idealny dla alergików. Filtr jest na dodatek zmywalny, dzięki czemu...
- Cechy dodatkowe: HEPA
- Ean (gtin): 4242005247417
- Filtr: HEPA
- Głębokość produktu: 45
- Kod producenta: BGL6X320
- Kolor dominujący: niebieski
- Komunikacja: wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
- Konstrukcja: automatyczny zwijacz przewodu, gumowe kółka, schowek na akcesoria, teleskopowa rura
- Marka: Bosch
- Moc nominalna: 600
- Model: BGL 6X320
- Pojemność zbiornika na kurz: 4
- Rodzaj odkurzacza: workowy
- Szerokość produktu: 30
- Waga produktu: 0.15
- Wysokość produktu: 26.5
- Zasięg pracy: 12
- Załączone wyposażenie: Ssawko-szczotka
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | granatowo-czarny |
|---|---|
| Czas ładowania | 0 |
| Długość kabla | 9,3 m |
| Do sierści | nie |
| Dominujący odcień | niebieski |
| Filtr HEPA | tak |
| Funkcja prania | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | sterowanie w rączce, uchwyt do przenoszenia |
| Maksymalny czas pracy | 0 |
| Miękkie kółka | tak |
| Moc wejściowa | 600 W |
| Model filtra | BBZ156HF |
| Model worka zamienniki (relacje) | WBS01 |
| Model worka | BBZ41FGALL, Typ G ALL |
| Możliwość pracy w trybie bezworkowym | nie |
| Napięcie akumulatora | 0 V |
| Nazwa filtra | HEPA |
| Pojemność worka/pojemnika | 4 l |
| Poziom głośności | 74 dB |
| Regulacja mocy ssania | tak |
| Regulacja mocy ssania | w rączce |
| Rodzaj filtra | antyalergiczny |
| Rodzaj odkurzacza | tradycyjny |
| Rozmiary - głębokość | 45 cm |
| Rozmiary - szerokość | 30 cm |
| Rozmiary - wysokość | 26,5 cm |
| Rury w wyposażeniu | rura teleskopowa, wąż ssący |
| Sterowanie w rączce | tak |
| Szczotki, ssawki, dysze | ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do mebli, szczotka do parkietów |
| Typ worka | syntetyczny |
| Waga | 6 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | nie |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wyświetlacz | LED |
| Zabezpieczenia | blokada zamknięcia pokrywy bez worka, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zasięg pracy | 12 m |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zwijacz przewodu | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 699,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 699,00 zł | Ole Ole! | -300 zł |
| 03.09.2025 | 699,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 699,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 300 zł |
| 03.12.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | -200 zł |
| 03.01.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.02.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 300 zł |
| 03.04.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 699,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Bosch
Kategoria: Bosch Cena: 859 zł
EAN: 4242005247417
SKU: 04242005247417
Polecana ofertaAllegro
859,00 zł
Przejdź do sklepu >
