Bosch Serie 4 DWK67FN20 biały okap przyścienny
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Okap Bosch DWK67FN20 to stylowy, biały model przyścienny z wydajnym silnikiem EcoSilence Drive. Oferuje maksymalną wydajność 768 m³/h, cztery stopnie regulacji ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowe opcje | moduł Wi-Fi, oświetlenie LED, regulacja natężenia oświetlenia, silnik EcoSilence Drive |
|---|---|
| Dominujący odcień | biały |
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | metalowe |
| Funkcje dodatkowe | automatyczne dostosowanie mocy |
| Głębokość | 43,3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Kolor | biały |
| Oświetlenie | ledowe 2x3 W |
| Poziom głośności | 56 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 4 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 32 kWh |
| Rodzaj | okap przyścienny |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe), zdalne sterowanie smartfonem |
| Szerokość | 59 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ | skośny |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 768 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 431 m3/h |
| Wykończenie | szkło |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, obudowa komina |
| Wysokość maksymalna | 108,3 cm |
| Wysokość | 75,3 cm |
| Wzór | Serie 4 |
| Zgodność z aplikacją | Bosch/Siemens Home Connect |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 2489,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2898,74 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.07.2025 | 3049,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 03.08.2025 | 3049,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 3049,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2848,99 zł | Ole Ole! | -200 zł |
| 03.11.2025 | 2846,99 zł | Ole Ole! | -2 zł |
| 03.12.2025 | 2669,99 zł | Ole Ole! | -177 zł |
| 03.01.2026 | 2599,00 zł | RTV EURO AGD | -70 zł |
| 03.02.2026 | 2599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 3049,00 zł | RTV EURO AGD | 450 zł |
| 03.04.2026 | 2489,00 zł | RTV EURO AGD | -560 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2489,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię