Corsair Katar Pro Wireless mysz gamingowa bezprzewodowa czarna, sensor optyczny, 10 000 DPI, lekka, kompatybilna z Windows i Mac
Polecana ofertaRTV EURO AGD
239,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Mysz gamingowa Corsair Katar PRO Wireless łączy się za pomocą technologii Slipstream Wireless lub Bluetooth o niskim opóźnieniu. Waży tylko 96 g, ma czułość 100... rozwiń
Corsair Katar Pro Wireless Czarny Myszka gamingowa
239,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Czułość myszy:10000 dpi;Dla graczy:tak;Długość przewodu:0 m;Dodatkowe informacje:programowalne przyciski;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Rodzaj myszy:bezprzewodowa;Rodzaj myszy:bezprzewodowa;Liczba...
- Brand: Corsair
- Color: czarny
- Ean: 0840006623809
- Gtin: 0840006623809
- Producer: Corsair
Corsair Katar Pro Wireless Czarny Myszka gamingowa
239,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Corsair
- Ean: 0840006623809
- Gtin: 0840006623809
- Producer: Corsair
Mysz gamingowa Corsair Katar Pro Wireless 10000 dpi Bluetooth Czarna
239,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Myszka gamingowa Corsair Katar Pro Wireless Czarny nr kat. 1222200 Typ myszy: optyczny, bezprzewodowa Czułość myszy: 10000 dpi Rodzaj podłączenia: Bluetooth Liczba klawiszy: 6 Nr kat. 1222200 Wygoda u...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 840006623809
- Interfejs: Bluetooth
- Kod producenta: CH-931C011-EU
- Kolor: czarny
- Liczba przycisków: 6
- Model: Katar Pro
- Producent: Corsair
- Profil myszy: praworęczna
- Rozdzielczość myszy: 10000
- Sensor: optyczny
- Stan opakowania: oryginalne
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.111
- Waga produktu: 96
- Zasilanie myszy: bateryjne
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Czułość myszy | 10000 dpi |
| Dla graczy | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość rolek | 1 |
| Liczba klawiszy | 6 |
| Podświetlane elementy | tak |
| Połączenie z komputerem | bezprzewodowa |
| Rodzaj myszy | bezprzewodowa |
| Rodzaj myszy | optyczny |
| Rodzaj podłączenia | Bluetooth |
| Typ podłączenia | Bluetooth |
| Waga | 96 g |
| Wymiary | 116 x 64 x 37,8 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Zasilanie | 1 bateria AA (LR6) |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 159,99 zł
Aktualna cena od 239,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 159,99 zł | Media Markt | - |
| 03.07.2025 | 189,00 zł | Media Markt | 29 zł |
| 03.08.2025 | 199,99 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.11.2025 | 219,99 zł | Media Markt | 20 zł |
| 03.12.2025 | 219,99 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.01.2026 | 219,99 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.04.2026 | 239,00 zł | RTV EURO AGD | 19 zł |
| 03.05.2026 | 239,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 18.05.2026 | 239,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 159,99 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 239,00 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 79 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Corsair
Kategoria: Myszki Cena: 239 zł
EAN: 0840006623809
SKU: CH-931C011-EU
Polecana ofertaRTV EURO AGD
239,00 zł
Przejdź do sklepu >


