Cougar 700M EVO eSPORTS Biały Myszka gamingowa
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Cougar 700M EVO eSPORTS to biała myszka gamingowa z czułością 16000 dpi, idealna dla graczy. Posiada 8 programowalnych klawiszy, podświetlane elementy i przewód... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | biały |
|---|---|
| Czułość myszy | 16000 dpi |
| Dla graczy | tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość rolek | 1 |
| Liczba klawiszy | 8 |
| Mysz pionowa | nie |
| Podświetlane elementy | tak |
| Połączenie z komputerem | przewodowa |
| Profil | praworęczny |
| Rodzaj myszy | optyczny |
| Rodzaj myszy | przewodowa |
| Rodzaj podłączenia | USB |
| Seria | Cougar 700M EVO eSPORTS |
| Typ podłączenia | USB |
| Waga | 105 g |
| Wymiary | 127 x 83 x 38 mm |
| Zasilanie | USB |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 349,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.09.2025 | 349,00 zł | RTV EURO AGD | - |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 349,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię