Dedra DED9975 Piecyk gazowy, przenośny, zasilanie gazem propan butan, regulacja temperatury, zabezpieczenie przeciwwypływowe
Polecana ofertaOle Ole!
669,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Piecyk gazowy Dedra DED9975 to wydajne urządzenie z regulacją mocy 1.55/2.9/4.2 kW, idealne do ogrzewania przestrzeni od 20 do 80 m². Wyposażony w zapalnik piez... rozwiń
Dedra DED9975 Piecyk gazowy
669,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarny;Moc:4200 W;Na podczerwień :nie;Poziomy mocy:4200 W;Termostat:mechaniczny;Rodzaj:piecyk gazowy;Waga:9,7 kg;Wyłącznik czasowy:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języ...
- Brand: Dedra
- Ean: 5902628997500
- Gtin: 5902628997500
- Producer: Dedra
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 4200 W |
| Na podczerwień | nie |
| Poziomy mocy | 4200 W |
| Rodzaj | piecyk gazowy |
| Termostat | mechaniczny |
| Waga | 9,7 kg |
| Wyłącznik czasowy | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | nie |
| Zasilanie | gaz propan-butan |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 399,00 zł
Aktualna cena od 669,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 449,00 zł | Media Expert | - |
| 03.05.2025 | 449,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.06.2025 | 449,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.07.2025 | 449,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 413,99 zł | Media Expert | -35 zł |
| 03.11.2025 | 399,99 zł | Media Expert | -14 zł |
| 03.12.2025 | 413,99 zł | RTV EURO AGD | 14 zł |
| 03.01.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | -14 zł |
| 03.03.2026 | 665,37 zł | Ole Ole! | 266 zł |
| 01.04.2026 | 669,00 zł | Ole Ole! | 3 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 399,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 669,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 270 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dedra
Kategoria: Gazowe Cena: 669 zł
EAN: 5902628997500
SKU: OI_402306602
Polecana ofertaOle Ole!
669,00 zł
Przejdź do sklepu >
