Deli E3892-EU A3 Biały Laminator
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Laminator Deli E3892-EU A3 biały to wszechstronne urządzenie do laminowania na gorąco i zimno. Idealny do dokumentów, zdjęć i rysunków. Posiada funkcję cofania,... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Czas nagrzewania | 7 min. |
|---|---|
| Czas nagrzewania | 7 min |
| Funkcje | funkcja cofania, sygnał gotowości pracy, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Grubość folii | 200 m |
| Grubość folii | 80 m, 200 m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | biały |
| Liczba rolek | 1 |
| Maksymalny format laminowania | A3 |
| Prędkość laminacji (cm/min) | 30 |
| Rodzaj laminacji | na gorąco, na zimno |
| W zestawie | instrukcja obsługi |
| Waga (kg) | 2,8 kg |
| Wymiary (mm) | 466 x 145 x 103 mm |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię