Dell Monitor SE2725HG 210-BSNS 1920 x 1080 FullHD 200 Hz Ips
Polecana ofertaServecom.pl
449,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 8
, Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie; Czas reakcji matrycy: 1 ms
Dell Monitor SE2725HG 210-BSNS 27" FHD
449,00 zł
Sprzedawca: Servecom.pl
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Monitor Dell 27 200 Hz - SE2725HG Ten 27-calowy monitor FHD o wysokiej częstotliwości odświeżania 200 Hz, z panelem Fast IPS i wbudowaną funkcją ComfortView Plus doskonale nadaje się do rekreacyjnego ...
- Ean: 5397184962909
- Kod_producenta: 210-BSNS
- Producer: DELL
Dell SE2725HG 27" Full HD IPS 200Hz 1ms Gamingowy Monitor LED
479,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:200 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivot):nie;Format ekranu:16...
- Brand: Dell
- Certification: EC EPREL 2352870
- Ean: 5397184962909
- Gtin: 5397184962909
- Producer: Dell
MONITOR DELL LED 27" SE2725HG 200Hz
515,49 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
AMD FreeSync: TakCertyfikaty zgodności: RoHSCzas odpowiedzi (szybkość): 5 msCzas odpowiedzi (typowy): 1 msCzęstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 120 HzCzęstotliwość odświeżania poziomego: 30 - 238 ...
Przejdź do sklepu >
DELL MONITOR LED 27" SE2725HG 200Hz
597,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
AMD FreeSync: Tak Certyfikaty zgodności: RoHS Czas odpowiedzi (szybkość): 5 ms Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 120 Hz Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 -...
Przejdź do sklepu >
Dell SE2725HG - 200Hz Full HD IPS 27''
479,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor SE2725HG 27 cali AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD (1920x1080)/16:9/2xHDMI/DP/3Y AES&PPE
465,99 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Informacje Podstawowe Przekątna ekranu [cale] 27,0 Wielkość plamki [mm] 0.3114 Typ panela LCD Technologia In-plane Switching (IPS) Technologia podświetlenia LED Wejścia wideo HDMI DisplayPort Inne Zap...
Przejdź do sklepu >
Monitor DELL SE2725HG 27 FHD IPS HDMI DP 3YPPG AE
469,00 zł
Sprzedawca: Sklep dell24.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor Dell SE2725HG 210-BSNS 27" Fhd
474,98 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Jako autoryzowany złoty partner Dell, oferujemy nowy sprzęt z oficjalnej polskiej dystrybucji , który jest objęty pełnym wsparciem serwisowym oraz gwarancją producenta . Kupując na naszej aukcji masz ...
- Cechy dodatkowe: HDMI, Prąd przemienny
- Czas reakcji: 1
- Częstotliwość odświeżania: 200
- Głębokość produktu z podstawą: 18.8
- Głębokość produktu: 4.72
- Klasa efektywności energetycznej: E
- Kod producenta: 210-BSNS
- Kąt widzenia w pionie: 178
- Marka: Dell
- Model: SE2725HG
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu (cale): 27
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Rozmiar plamki: 0.31
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu z podstawą: 61.09
- Szerokość produktu: 61.09
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5.28
- Waga produktu: 3.15
- Wysokość produktu: 35.75
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Bezramkowe | tak |
|---|---|
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 200 Hz |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Ekran obrotowy (pivot) | nie |
| Funkcje | HDR, AMD FreeSync, wąska ramka |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 188 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Informacje dodatkowe | wąska ramka, technologia AMD FreeSync Premium |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Dell SE-25HG |
| Możliwość zawieszenia na ścianie | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 17,3 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rozdzielczość pionowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 611 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| Typ gwarancji | door to door |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlenia | LED |
| Typ | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,72 kg |
| Wbudowane głośniki | nie |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wielkość plamki | 0,31 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 453 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Złącza | HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 26 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 17 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 527,03 zł
Aktualna cena od 449,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 589,00 zł | Sklep dell24.pl | - |
| 03.02.2026 | 527,03 zł | Sklep iep24.eu | -61 zł |
| 03.03.2026 | 539,00 zł | Sklep dell24.pl | 11 zł |
| 05.04.2026 | 449,00 zł | Servecom.pl | -90 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 527,03 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 449,00 zł na dzień 05.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 78 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dell
Kategoria: Dell Ceny od 449 zł do 597.99 zł
EAN: 5397184962909
SKU: 05397184962909
Polecana ofertaServecom.pl
449,00 zł
Przejdź do sklepu >







