Demeyere rondel stożkowy 4 8l Apollo 7 40850 224 0
Polecana ofertaOstry-Sklep.pl
1 119,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Rondelek stożkowy Demeyere Apollo 7 o pojemności 4,8 litra to niezawodny wybór do każdej kuchni. Wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, zapewnia równomierne rozpr... rozwiń
Demeyere Rondelek Stożkowy 4.8l Apollo 7
1 119,00 zł
Sprzedawca: Ostry-Sklep.pl
do 3 dni
Opis, specyfikacja
- Code: 40850-224-0
- Ean: 5412191549285
- Producer: Demeyere
- Waga: 2.266
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | indukcyjna płyta grzewcza, można używać w piekarniku w temperaturze do 200 C, nienagrzewający się uchwyt, równomierna dystrybucja ciepła |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | możliwość stosowania w piekarniku |
| Gwarancja | 30 lat |
| Kolor | srebrny/szary |
| Kolor | srebrny |
| Łatwość przechowywania | nie |
| Możliwość mycia w zmywarce | tak |
| Możliwość stosowania w piekarniku | tak |
| Możliwość używania na kuchniach indukcyjnych | tak |
| Patelnia w zestawie | nie |
| Pojemność (wariantowanie nie dla zestawów) | 4,8 litra |
| Pojemność | garnek 4,8 l |
| Pojemność | średnia (3,6 l do 5 l) |
| Pokrywki w zestawie | nie |
| Powłoka wewnętrzna | stal nierdzewna |
| Rodzaj produktu | rondel |
| rondel | 28 cm |
| Seria | Demeyere Apollo 7 |
| System odłączanej rączki | nie |
| Średnica | garnek 28 cm |
| Średnice (relacje) | 28 cm |
| W zestawie | rondel 4,8 l |
| Wariantowanie (seria) | Demeyere Apollo 7 |
| Wykonanie korpusu | stal nierdzewna 18/10 |
| Wykonanie korpusu | stal nierdzewna |
| Zawartość | rondel |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 640,50 zł
Aktualna cena od 1119,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 640,50 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 640,50 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 898,00 zł | Ostry-Sklep.pl | 257 zł |
| 03.09.2025 | 759,00 zł | RTV EURO AGD | -139 zł |
| 03.10.2025 | 779,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.11.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.12.2025 | 719,00 zł | RTV EURO AGD | -80 zł |
| 03.01.2026 | 719,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 679,00 zł | Ole Ole! | -40 zł |
| 03.03.2026 | 719,00 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.05.2026 | 1119,00 zł | Ostry-Sklep.pl | 400 zł |
| 19.05.2026 | 1119,00 zł | Ostry-Sklep.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 640,50 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1119,00 zł na dzień 19.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 478 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Demeyere
Kategoria: Rondle Cena: 1119 zł
EAN: 5412191549285
SKU: 40850-224-0
Polecana ofertaOstry-Sklep.pl
1 119,00 zł
Przejdź do sklepu >
