Diforo Eufori suszarka do włosów 1000W jonizacja dyfuzor zimny nawiew 3 temperatury
Polecana ofertaEmpik.com
499,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Diforo Eufori 1000W to suszarka do włosów o mocy 1000 W, dostępna w eleganckim bordowym kolorze. Posiada 3 zakresy temperatury i funkcję zimnego nadmuchu. Wypos... rozwiń
Diforo Eufori Suszarka Do Włosów z Jonizacją Plazmową
499,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Suszarka do włosów Diforo Eufori zapewni szybkie i efektywne wysuszenie włosów i pomoże uzyskać większą objętość fryzury. Właściwości: delikatnie wysuszy wło...
- Gtin: 5908239794507
- Old_price: 499.00
- Sale_price: 499.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | bordowy |
|---|---|
| Długość przewodu | 0 m |
| Dominujący odcień | czerwony |
| Dyfuzor | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość prędkości i nadmuchu | 1 |
| Ilość zakresów temperatury | 3 |
| Instrukcja użytkownika | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Jonizacja | tak |
| Moc | 1000 W |
| Nasadki/końcówki | dyfuzor x 2 |
| Opcja Turbo | nie |
| Opcja zimnego nadmuchu | tak |
| Rodzaj suszarki | duża |
| Rozkładana rączka | nie |
| Silnik | DC |
| Waga | 0 kg |
| Wariantowanie seria | Diforo Eufori |
| Wyposażenie | dyfuzor x 2 |
| Wyposażenie | podstawowe |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 428,00 zł
Aktualna cena od 499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 452,49 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 451,38 zł | Ole Ole! | -1 zł |
| 03.07.2025 | 459,00 zł | Ole Ole! | 7 zł |
| 03.08.2025 | 459,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 428,00 zł | Ole Ole! | -31 zł |
| 03.10.2025 | 429,00 zł | Ole Ole! | 1 zł |
| 03.11.2025 | 459,00 zł | Ole Ole! | 30 zł |
| 03.12.2025 | 456,81 zł | Empik.com | -2 zł |
| 03.01.2026 | 499,00 zł | Empik.com | 42 zł |
| 03.02.2026 | 499,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 499,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 459,00 zł | Ole Ole! | -40 zł |
| 30.04.2026 | 499,00 zł | Empik.com | 40 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 428,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 499,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 71 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Diforo
Kategoria: Suszarki do włosów Cena: 499 zł
EAN: 5908239794507
SKU: OI_390215892
Polecana ofertaEmpik.com
499,00 zł
Przejdź do sklepu >
