Domo DO514FR 2000W 3l frytkownica tradycyjna
Polecana ofertaAllegro
199,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Frytkownica tradycyjna DOMO DO514FR o mocy 2000 W i pojemności misy 3 litry. Wyposażona w regulację temperatury (130-190°C) i prostokątny koszyk. Antypoślizgowe... rozwiń
Domo DO514FR frytownica, frytkownica 3L 2000W, duża
199,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Frytownica półprofesjonalna Frytownica ma praktyczne opcje, dzięki którym jest urządzeniem wysokiej jakości. Posiada regulowany termostat ze wskaźnikiem świetlnym, aby zaoferować Ci możliwość pieczeni...
- Bezpieczeństwo: nóżki antypoślizgowe
- Ean (gtin): 5411397126535
- Funkcje: elektroniczny termostat, regulacja temperatury
- Głębokość produktu: 28
- Kod producenta: DO514FR
- Kolor dominujący: srebrny/szary
- Komunikacja: lampka kontrolna
- Marka: Domo
- Moc: 2000
- Model: Do514FR
- Pojemność misy: 3
- Szerokość produktu: 43.5
- Typ: tradycyjna
- Waga produktu: 3.35
- Wysokość produktu: 25.5
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarno-srebrny |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | antypoślizgowe nóżki |
| Fondue | nie |
| Funkcja trzymania ciepła | nie |
| Funkcje dodatkowe | regulacja temperatury |
| Funkcje kulinarne | smażenie |
| Gotowanie | nie |
| Grillowanie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kształt koszyka | prostokątny |
| Moc | 2000 W |
| Moc | od 1550 W do 2000 W |
| Odgrzewanie | nie |
| Opiekanie | nie |
| Pieczenie | nie |
| Pojemność koszyka | 0 kg |
| Pojemność misy | 3 l |
| Prażenie | nie |
| Programator czasowy | nie |
| Programy automatyczne | 0 |
| Programy automatyczne | nie |
| Regulowanie temperatury | tak |
| Rodzaj | frytkownica tradycyjna |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 43,5 x 25,5 x 28 cm |
| Smażenie | tak |
| Temperatura maksymalna | 190 C |
| Temperatura minimalna | 130 C |
| Termoobieg | nie |
| Termostat | elektroniczny |
| Waga | 3 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kosz |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 239,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 239,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 239,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.11.2025 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 239,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Domo
Kategoria: Domo Cena: 199.99 zł
EAN: 5411397126535
SKU: 05411397126535
Polecana ofertaAllegro
199,99 zł
Przejdź do sklepu >
