Dreame L20 Ultra Complete 63dB robot sprzątający
Polecana ofertaEmpik.com
5 899,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Dreame L20 Ultra Complete to zaawansowany robot sprzątający z funkcją mopowania i automatycznym opróżnianiem pojemnika. Wyposażony w czujniki przeszkód, tworzen... rozwiń
Robot sprzątający Dreame L20 Ultra Complete
5 899,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Robot sprzątający Dreame L20 Ultra Complete Przedstawiamy nowoczesnego robota sprzątającego L20 Ultra Complete marki Dreame. Urządzenie wykorzystuje wyjątkow...
- Gtin: 6976233671031
- Old_price: 4208.14
- Sale_price: 5899.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne opróżnianie pojemnika | tak |
|---|---|
| Automatyczny powrót do bazy i ładowanie | tak |
| Czas ładowania | 390 min |
| Czas pracy | 260 min |
| Czujniki | przeszkód |
| Funkcja mopowania | tak |
| Funkcje dodatkowe | automatyczne czyszczenie mopa, funkcja mopa, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | bateria litowo-jonowa |
| Kolor | biały |
| Lampa UV | nie |
| Liczba programów czyszczenia | 4 |
| Ładowanie i wznawianie sprzątania | tak |
| Model filtra | RDB3 , RHF8 |
| Model worka | RDB3 (E12) |
| Model | Dreame L20 Ultra Complete |
| Nazwa filtra | EPA |
| Pojemność zbiornika | 0,3 l |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Pozostałe | 14 nakładek mopujących, 2 uchwyty na pady mopujące, 4 filtry, 4 środki do czyszczenia, kabel zasilający, narzędzie do czyszczenia, stacja samooczyszczająca, worek |
| Programator pracy | tak |
| Rodzaj | robot sprzątający |
| Seria | Dreame L20 |
| Sterowanie | współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, za pomocą smartfona |
| Szczotka główna | gumowa |
| Szczotki | 2 szczotki gumowe, 3 szczotki boczne |
| Średnica robota | 35 cm |
| Tworzenie mapy pomieszczenia | tak |
| Wirtualna latarnia | nie |
| Wirtualna ściana | tak, funkcja |
| Wirtualna ściana | tak |
| Wskaźnik zabrudzenia filtra | tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wysokość robota | 10,4 cm |
| Wyświetlacz | nie |
| Zastosowane technologie | aplikacja mobilna |
| Zgodność z aplikacją | Dreamehome, Mi Home |
| Zmywalny pojemnik na kurz | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 5173,99 zł
Aktualna cena od 5899,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 5173,99 zł | Akces-Markt | - |
| 03.09.2025 | 5173,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.10.2025 | 5173,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 5173,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.12.2025 | 5173,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.05.2026 | 5899,00 zł | Empik.com | 725 zł |
| 18.05.2026 | 5899,00 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 5173,99 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 5899,00 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 725 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Odkurzacze automatyczne
Cena: 5899 zł
EAN: 6976233671031
SKU: OI_406801993
Polecana ofertaEmpik.com
5 899,00 zł
Przejdź do sklepu >
