Diablo Chairs V-Dynamic normal size fotel biurowy do 150kg tkanina karmazynowa
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Fotel biurowy Diablo Chairs V Dynamic to komfort i wsparcie dla Twojego kręgosłupa. Regulowany zagłówek stabilizuje kark, a 2D podłokietniki zapewniają wygodę. ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | regulacja podłokietników |
|---|---|
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | regulowany zagłówek stabilizuje kark i wspiera szyjny odcinek kręgosłupa, 5-ramienna aluminiowa podstawa |
| Kolor | czarny, czerwony |
| Kolor | czerwony |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Materiał kółek | kauczuk |
| Materiał obicia | tkanina |
| Materiał | tkanina |
| Model (wariantowanie) | V-Dynamic |
| Pasuje do kierownic | uniwersalny |
| Pasuje do marka kierownicy | uniwersalny |
| Podłokietnik | 2D |
| Rekomendowany wzrost (maksymalny) | 200 cm |
| Rekomendowany wzrost (minimalny) | 150 cm |
| Rodzaj | fotel biurowy |
| Rozmiary (mm) | 68 x 128 x 78 cm |
| Seria | Diablo V-Dynamic |
| Szerokość oparcia | 49,5 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Waga | 28 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Wysokość całkowita | 128 cm |
| Wysokość oparcia | 76 cm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 2169,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 2169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.06.2025 | 2169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 2169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 2169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 2169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | -970 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1199,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię