Franke Centro CNG 611 78 RHD Fragranit Szary zlewozmywak prostokątny
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 005,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Franke Centro CNG 611-78 RHD to szary, prostokątny zlewozmywak wykonany z fragranitu. Posiada jedną komorę (440 x 400 mm) i pięć podfrezowanych otworów na bater... rozwiń
Zlewozmywak Franke Centro CNG 611-78 TL Łupkowy szary/ Stal szlachetna (ociekacz z prawej)
1 005,99 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zlewozmywaki Franke Franke to marka, która tworzy produkty niezwykle zróżnicowane pod względem stylu, których wspólnym mianownikiem jest wysokiej klasy technologia. Zlewozmywaki Franke pasują zarówno ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | szary łupkowy |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 5 |
| Kolor | srebrny/szary |
| Komora 1 | 440 x 400 mm |
| Komora 2 | 0 mm |
| Komora 3 | 0 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny |
| Liczba otworów na baterię | 5 |
| Maksymalna liczba otworów | 5 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 50 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Franke Centro |
| Szerokość w milimetrach | 780 mm |
| Typ zaworu | zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wejście na baterię | podfrezowany |
| Wycięcie | 760 x 480 mm |
| Wykonanie | fragranit |
| Wyposażenie | instrukcja montażu, karta gwarancyjna, korek, syfon |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 995,49 zł
Aktualna cena od 1005,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1155,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.06.2025 | 1167,00 zł | Ole Ole! | 12 zł |
| 03.07.2025 | 1167,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1028,76 zł | Ole Ole! | -138 zł |
| 03.09.2025 | 1096,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 67 zł |
| 03.10.2025 | 1096,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1081,00 zł | Ole Ole! | -15 zł |
| 03.12.2025 | 995,49 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -85 zł |
| 03.01.2026 | 1069,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 73 zł |
| 03.02.2026 | 1069,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1044,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -25 zł |
| 03.04.2026 | 1044,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 28.04.2026 | 1005,99 zł | OkapyKuchenne.pl | -38 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 995,49 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1005,99 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 11 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Cena: 1005.99 zł
EAN: 7612986409598
SKU: OI_400127070
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 005,99 zł
Przejdź do sklepu >
