Franke Mythos MTK 610 58 ceramiczny biały polarny zlewozmywak prostokątny
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 245,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Franke Mythos MTK 610-58 to prostokątny, ceramiczny zlewozmywak w kolorze białym polarnym. Wykonany z wytrzymałej ceramiki Fraceram, odporny na plamy, uderzenia... rozwiń
Franke Mythos MTK 610-49 Ceramiczny Biały polarny Zlewozmywak prostokątny
2 245,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w zestawie:nie;Kolor:biały;Gwarancja:15 lat z wyłączeniami;Informacje dodatkowe:syfon z podłączeniem do zmywarki;Kolor:biały polarny;Komora 1:490 x 377 x 190 mm;Korek:automatyczny;Korek automa...
- Brand: Franke
- Color: biały biały polarny
- Ean: 7612981619886
- Gtin: 7612981619886
- Producer: Franke
Franke Mythos MTK 610-49 Ceramiczny Biały polarny Zlewozmywak prostokątny
2 245,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w komplecie:nie;Kolor:biały;Gwarancja:15 lat z wyłączeniami;Informacje dodatkowe:syfon z podłączeniem do zmywarki;Barwa:biały polarny;Komora 1:490 x 377 x 190 mm;Korek:automatyczny;Korek autom...
- Brand: Franke
- Color: biały
- Ean: 7612981619886
- Gtin: 7612981619886
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | biały polarny |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 510 mm |
| Gwarancja | 15 lat z wyłączeniami |
| Ilość komór | 1 |
| Informacje dodatkowe | syfon z podłączeniem do zmywarki |
| Kolor | biały |
| Komora 1 | 490 x 377 x 190 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Franke Mythos |
| Szerokość w milimetrach | 580 mm |
| Typ zaworu | zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wariantowanie - seria | Franke Mythos |
| Wejście na baterię | tak |
| Wycięcie | 560 x 490 mm |
| Wykonanie | Fraceram |
| Wyposażenie | korek automatyczny, syfon |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2218,59 zł
Aktualna cena od 2245,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2574,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.06.2025 | 2579,00 zł | Ole Ole! | 5 zł |
| 03.07.2025 | 2539,00 zł | Ole Ole! | -40 zł |
| 03.08.2025 | 2445,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -94 zł |
| 03.09.2025 | 2445,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2445,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2218,59 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -226 zł |
| 03.01.2026 | 2382,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 163 zł |
| 03.02.2026 | 2382,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2279,00 zł | Ole Ole! | -103 zł |
| 03.04.2026 | 2245,00 zł | RTV EURO AGD | -34 zł |
| 28.04.2026 | 2245,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2218,59 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2245,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 26 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Cena: 2245 zł
EAN: 7612981619886
SKU: OI_402306666
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 245,00 zł
Przejdź do sklepu >

