Franke Mythos MTK 611 78 Fraceram kremowy zlewozmywak prostokątny
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Franke Mythos MTK 611-78 to kremowy, prostokątny zlewozmywak wpuszczany w blat, wykonany z trwałego Fraceram. Posiada jedną komorę o wymiarach 365 x 371 x 190 m... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | kremowy |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 510 mm |
| Gwarancja | 15 lat z wyłączeniami |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 x 35 mm |
| Informacje dodatkowe | odpływ w kolorze stali szlachetnej |
| Kolor | beżowy/brązowy |
| Komora 1 | 365 x 371 x 190 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 45 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria/Model (do relacji) | Franke MTK 611-78 |
| Seria | Franke Mythos Mythos |
| Szerokość w milimetrach | 780 mm |
| Typ zaworu | zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wariantowanie - komora | prawa |
| Wariantowanie - seria | Franke Mythos |
| Wariantowanie - wyposażenie | brak |
| Wejście na baterię | podfrezowane do samodzielnego wywiercenia |
| Wycięcie | 760 x 490 mm |
| Wykonanie | Fraceram |
| Wyposażenie | korek automatyczny, syfon |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2915,19 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 3419,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 3419,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 3213,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -206 zł |
| 03.09.2025 | 3213,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 3179,00 zł | Ole Ole! | -34 zł |
| 03.12.2025 | 2915,19 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -263 zł |
| 03.01.2026 | 3131,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 215 zł |
| 03.02.2026 | 3131,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 3059,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -72 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2915,19 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię