G.Skill Aegis DDR4 16GB 2x8GB 3000MHz CL16 pamięć RAM F4-3000C16D-16GISB
Polecana ofertaddw24.online
795,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, G.Skill Aegis DDR4 to pamięć RAM o pojemności 16 GB (2 x 8 GB) i częstotliwości 3000 MHz, idealna do komputerów PC. Z opóźnieniem CL16 i wsparciem dla Intel XMP... rozwiń
MEMORY DIMM 16GB PC24000 DDR4/K2 F4-3000C16D-16GISB G.SKILL
795,99 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Aegis Performance Gaming DDR4 8GB Number of modules 2 3000 MHz CL 16 Nominal voltage 1.35 V
Przejdź do sklepu >
Pamięć DDR4 G.Skill Aegis 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 1,35V
604,15 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Specyfikacja Opóźnienie cas 16 Intel(R) Extreme Memory Profile (XMP) Tak Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x) 2 x 8 GB Prędkość zegara pamięci 3000 Mhz Kolor produktu Czarny Obsługa kanałów pamięci Pod...
- Cas: CL16
- Dimm: DIMM
- Korekcja: Nie
- Liczba kości: 2
- Napięcie: 1.35V
- Podświetlenie: Nie
- Pojemność kości: 8 GB
- Producer: G.SKILL
- Przepustowość: PC24000 3000MHz
- Rodzaj: DDR4
- Seria: G.SKILL Aegis
- Technologia: Dual Channel
- Wielkość: 16 GB
Pamięć DIMM DDR 4 G.SKILL Aegis, 2x8 GB, 3000 MHz, 16 CL
663,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
kości DIMM DDR4 o łącznej pojemności 16 GB i taktowaniu 3000 MHz radiator zapewnia dobre chłodzenie solidna konstrukcja opóźnienie CL na poziomie 16
- Gtin: 4719692013446
- Old_price: 788.99
- Sale_price: 663.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 3000 MHz |
|---|---|
| Gwarancja | wieczysta |
| Liczba kości | 2 x 8 GB |
| Model wariantowanie | G.Skill Aegis DDR4 |
| Napięcie zasilania | 1,35 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 16 |
| Podświetlenie | nie |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | nie |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Rozmiar pamięci | 16 GB |
| Standard | DDR4 |
| Taktowanie | 3000 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR4 3000 MHz |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 118,99 zł
Aktualna cena od 604,15 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 118,99 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 121,99 zł | Empik.com | 3 zł |
| 03.07.2025 | 129,19 zł | Empik.com | 7 zł |
| 03.08.2025 | 129,19 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 128,10 zł | Empik.com | -1 zł |
| 03.10.2025 | 192,19 zł | Empik.com | 64 zł |
| 03.11.2025 | 391,99 zł | Empik.com | 199 zł |
| 03.12.2025 | 459,00 zł | Ole Ole! | 67 zł |
| 03.01.2026 | 605,99 zł | Empik.com | 146 zł |
| 03.02.2026 | 776,11 zł | Empik.com | 170 zł |
| 03.03.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | -277 zł |
| 03.04.2026 | 643,57 zł | Empik.com | 144 zł |
| 01.05.2026 | 604,15 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | -39 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 118,99 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 604,15 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 485 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: G.skill
Kategoria: 16GB Ceny od 604.15 zł do 795.99 zł
EAN: 4719692013446
SKU: 1257833
Polecana ofertaddw24.online
795,99 zł
Przejdź do sklepu >


