Gardena Sileno Free 800m2 robot koszący akumulatorowy, model 19922-32
Polecana ofertaSkoszone.pl
5 036,78 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Gardena Robot Koszący Smart Sileno Free 800 to zaawansowane urządzenie do automatycznego koszenia trawników o powierzchni do 800 m². Dzięki aplikacji mobilnej i... rozwiń
Robot koszący Gardena GPS SILENO free 800 (19922)
5 036,78 zł
Sprzedawca: Skoszone.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Innowacyjny robot koszący do trawników do 800 m , który nie wymaga przewodów. Dzięki GPS i precyzyjnemu dokaszaniu krawędzi zapewnia idealny efekt koszenia. Łatwy w instalacji i obsłudze dzięki sterow...
Przejdź do sklepu >
Gardena Sileno free 800m2 140min Kosiarka akumulatorowa
5 929,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Czas ładowania:100 min;Czas pracy:140 min;Funkcje dodatkowe:aplikacja mobilna, automatyczny powrót do bazy, czujnik podnoszenia, czujnik przechylenia;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:GARDENA...
- Brand: Gardena
- Ean: 4066407025233
- Gtin: 4066407025233
- Producer: Gardena
GARDENA Robot koszący Smart Sileno Free 800 19922-32 Bez przewodu ograniczającego
5 929,20 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smart SILENO free to inteligentny robot koszący ze sztuczną inteligencją. Uczy się. Dostosowuje. Ewoluuje. Dzięki inteligentnemu robotowi koszącemu SILENO free układanie przewodu to już przeszłość. Za...
- Code: 19922-32
- Ean: 4066407025233
- Producer: GARDENA
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Czas ładowania | 100 min |
|---|---|
| Czas pracy | 140 min |
| Funkcje dodatkowe | aplikacja mobilna, automatyczny powrót do bazy, czujnik podnoszenia, czujnik przechylenia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Model | Sileno free |
| Napęd | tak |
| Odporność klasa | stopień ochrony IPX5 |
| Odporność | na wodę |
| Pojemność akumulatora | 0 Ah |
| Powierzchnia trawnika | 800 m2 |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Rodzaj silnika | elektryczny |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Typ | automatyczna |
| Waga | 13,82 kg |
| Wykonanie korpusu | tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 63 x 43 x 26 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, stacja ładująca, zestaw montażowy, router |
| Wysokość koszenia | 25 - 45 mm |
| Zasilanie akumulatorowe | tak |
| Zgodność z aplikacją | GARDENA smart system |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 5036,78 zł
Aktualna cena od 5036,78 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 6149,00 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 5949,00 zł | Sklep komputronik.pl | -200 zł |
| 03.08.2025 | 5929,00 zł | Sklep komputronik.pl | -20 zł |
| 03.09.2025 | 5999,00 zł | Sklep komputronik.pl | 70 zł |
| 03.10.2025 | 5999,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 5929,00 zł | RTV EURO AGD | -70 zł |
| 03.12.2025 | 5299,00 zł | Sklep komputronik.pl | -630 zł |
| 03.01.2026 | 5099,00 zł | Sklep komputronik.pl | -200 zł |
| 03.02.2026 | 5929,20 zł | Media Expert | 830 zł |
| 03.03.2026 | 5036,78 zł | Skoszone.pl | -892 zł |
| 03.04.2026 | 5036,78 zł | Skoszone.pl | 0 zł |
| 17.04.2026 | 5036,78 zł | Skoszone.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 5036,78 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 5036,78 zł na dzień 17.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Gardena
Kategoria: Gardena Ceny od 5036.78 zł do 5929.2 zł
EAN: 4066407025233
SKU: OI_341624264
Polecana ofertaSkoszone.pl
5 036,78 zł
Przejdź do sklepu >


