Geske 5w1 HK000008PI01 Szczoteczka soniczna do twarzy, czyszczenie, masaż, aplikacja, różowy
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Geske 5w1 HK000008PI01 to soniczna szczoteczka do twarzy, która oferuje funkcje anty-aging, masaż i głębokie oczyszczanie. Wykonana z silikonu i tworzywa sztucz... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | masaż wibracyjny |
|---|---|
| Funkcje podstawowe | anty-aging, masaż, oczyszczanie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | różowy |
| Materiał wykonania | silikon, tworzywo sztuczne |
| Moc | 0 W |
| Odporność klasa | stopień ochrony IPX7 |
| Odporność | na wodę |
| Timer | nie |
| Tryby pracy | 2 |
| Waga | 0 kg |
| Wymiary | 0 cm |
| Zasilanie baterie (relacje) | akumulator litowo-jonowy |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Zastosowane technologie | soniczny system czyszczenia, wibracyjna |
| Zgodność z aplikacją | GESKE German Beauty Tech |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 46,90 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 82,49 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 80,99 zł | Empik.com | -1 zł |
| 03.07.2025 | 75,90 zł | Empik.com | -5 zł |
| 03.08.2025 | 75,90 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 65,00 zł | Akces-Markt | -10 zł |
| 03.10.2025 | 55,00 zł | Akces-Markt | -10 zł |
| 03.11.2025 | 47,00 zł | Akces-Markt | -8 zł |
| 03.12.2025 | 46,90 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.01.2026 | 192,41 zł | RTV EURO AGD | 145 zł |
| 03.02.2026 | 192,41 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 192,41 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 46,90 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię