Hama Silvan 15,6 16,2 cala bordowa torba na laptopa z wytrzymałym materiałem
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Torba na laptopa Hama Silvan 15,6"-16,2" w kolorze bordowym to praktyczne rozwiązanie do miejskiego użytku. Wykonana z wytrzymałego poliestru, posiada dwie komo... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 0 |
|---|---|
| Dodatkowe dane | 0 |
| Dominujący odcień | czerwony |
| Głębokość | 0 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 2 |
| Kolor | czerwony |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Opis urządzenia | 0 |
| Pasek do noszenia na ramieniu | 1 |
| Pasek na ramię | tak |
| Rodzaj | torba na laptopa |
| Rozmiary wewnętrzne | 410 x 40 x 310 mm |
| Rozmiary zewnętrzne | 420 x 50 x 320 mm |
| Seria | Hama Silvan |
| Szerokość | 0 |
| Typ materiału | poliester |
| Typ (relacje) | uniwersalne |
| Waga | 0,6 kg |
| Zastosowanie | miejskie |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 129,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.06.2025 | 129,00 zł | Empik.com | -40 zł |
| 03.07.2025 | 129,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 129,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 129,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 129,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.11.2025 | 129,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 155,83 zł | Empik.com | 26 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 129,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię