Hitachi R-WB640VRU0-1 (GMG) 184cm Muave Grey lodówka
Polecana ofertaRTV EURO AGD
13 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Lodówka Hitachi R-WB640VRU0 1 GMG 184 cm w kolorze szarego szkła oferuje pełny system No Frost, automatyczne odszranianie i rozmrażanie. Posiada komorę świeżośc... rozwiń
Hitachi R-WB640VRU0-1 (GMG) Pełny No Frost 184cm Muave Grey Lodówka
13 999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak;Bezpieczeństwo użytkowania:alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi;Bezszronowa (No Frost):tak;Bezszronowa (No Frost) do opisów:bezszronowa (No Frost);Bezszronowa...
- Brand: Hitachi
- Color: srebrny/szary szare szkło
- Ean: 8850207536169
- Gtin: 8850207536169
- Producer: Hitachi
Hitachi R-WB640VRU0-1 (GMG) Pełny No Frost 184cm Muave Grey Lodówka
13 999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
System automatycznego odszraniania chłodziarki:tak;Bezpieczeństwo:alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi;System No Frost:tak;Bezszronowa (No Frost) do opisów:bezszronowa (No Frost);Bezszronowa (No Fros...
- Brand: Hitachi
- Certification: EC EPREL 1350467
- Color: srebrny/szary
- Ean: 8850207536169
- Gtin: 8850207536169
- Producer: Hitachi
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne odszranianie chłodziarki | tak |
|---|---|
| Automatyczne rozmrażanie zamrażarki | tak |
| Bezpieczeństwo | alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi |
| Bezszronowa (No Frost) do opisów | bezszronowa (No Frost) |
| Bezszronowa (No Frost) | pełny No Frost |
| Dodatkowe informacje | szuflada z niezależną regulacją temperatury, oświetlenie ledowe, dotykowy panel sterujący |
| Dystrybutor wody | nie |
| Funkcja szybkiego chłodzenia | tak |
| Funkcje dodatkowe | komora świeżości |
| Głębokość | 72 cm |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ilość agregatów | 1 |
| Ilość termostatów | 2 |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa klimatyczna | ST |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Klasa zamrażarki | **** |
| Kolor / materiał drzwi | szary - szklany |
| Kolor urządzenia | szare szkło |
| Kolor | srebrny/szary |
| Komora świeżości | tak |
| Kompresor inverter | tak |
| Kostkarka | automatyczna (zbiornik na wodę) |
| Liczba pojemników | 6 |
| Liczba półek | 3 |
| Lodówki podblatowe | nie |
| Możliwość regulacji wysokości półek | tak |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | 372 l |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | od 350 litrów |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | 197 l |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | od 150 do 199 litrów |
| Położenie zamrażarki | na dole |
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Roczne zużycie energii - nowe | 330 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rozmrażanie w chłodziarce | No Frost |
| Rozmrażanie w zamrażarce | No Frost |
| Spersonalizowany design | nie |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System automatycznego odszraniania chłodziarki | tak |
| System No Frost | tak |
| Szerokość | 90 cm |
| Szuflada z kontrolą wilgotności | tak |
| Wydajność zamrażania | 11,5 kg/24h |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | tak |
| Wyposażenie | 6 szuflad, pojemnik na kostki lodu |
| Wyposażenie | 7 półek w drzwiach, 3 półki szklane, 1 szuflada świeżości, pojemnik na jajka, pojemnik na wodę, 3 szuflady |
| Wysokość | 184 cm |
| Wyświetlacz | LED |
| Zastosowane technologie - chłodziarka | szuflada próżniowa Hitachi Vacuum Compartment |
| Zastosowane technologie | system chłodzenia Hitachi Dual Fan Cooling, potrójny filtr przeciwzapachowy Hitachi Triple Power Filter, komora Hitachi Selectable Zone z możliwością wyboru funkcji chłodziarki lub zamrażarki |
| Zdolność przechowywania w razie awarii | 0 h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 14499,00 zł
Aktualna cena od 13999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | 14499,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 30.05.2026 | 13999,00 zł | RTV EURO AGD | -500 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 14499,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 13999,00 zł na dzień 30.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 500 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hitachi
Kategoria: Hitachi Cena: 13999 zł
EAN: 8850207536169
SKU: OI_406161283
Polecana ofertaRTV EURO AGD
13 999,00 zł
Przejdź do sklepu >

