Hobot 298 myjka do okien robot automatyczny, czujniki, akumulator, kompatybilna z różnymi powierzchniami
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Hobot 298 to robot do mycia okien z trzema trybami pracy automatycznej i czujnikiem krawędzi. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji na smartfonie. W zestawi... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Długość ładowania | 0 godz. |
|---|---|
| Długość pracy (min) | 0 min. |
| Funkcje dodatkowe | 3 tryby pracy automatycznej, czujnik krawędzi, sterowanie za pomocą aplikacji na smartfonie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Pozostałe | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Rodzaj | robot do mycia okien |
| Rozmiary (dł. x szer. x wys.) | 240 x 240 x 100 mm |
| Waga | 1,28 kg |
| Wydajność | 0 m2 |
| Wyposażenie | 3 ściereczki z mikrofibry do polerowania, linka zabezpieczająca, pilot, płyn czyszczący, zasilacz |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zbiornik na brudną wodę (ml) | 40 ml |
| Zgodność z aplikacją | Hobot |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 949,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1249,00 zł | Media Expert | - |
| 03.05.2025 | 1229,00 zł | Ole Ole! | -20 zł |
| 03.06.2025 | 1229,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.07.2025 | 1204,97 zł | Media Expert | -24 zł |
| 03.08.2025 | 1210,69 zł | Ole Ole! | 5 zł |
| 03.09.2025 | 1210,69 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1210,69 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1210,69 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1339,00 zł | RTV EURO AGD | 128 zł |
| 03.01.2026 | 949,00 zł | Media Expert | -390 zł |
| 03.03.2026 | 949,99 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 949,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię