Huawei Nova 13 12/256GB 6,7 120Hz 50Mpix Czarny Smartfon
Polecana ofertaMedia Markt
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Huawei Nova 13 to nowoczesny smartfon z 6,7-calowym ekranem OLED o odświeżaniu 120 Hz, zapewniającym płynność obrazu. Wyposażony w potężny aparat przedni 60 Mpi... rozwiń
Smartfon HUAWEI Nova 13 4G (LTE) 12 GB/ 256 GB Czarny
1 999,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Huawei Nova 13 12/256Gb Czarny Szukasz smartfona, który łączy nowoczesną technologię z eleganckim designem i doskonałą jakością zdjęć? Huawei Nova 13 to doskonały wybór. Z pojemną baterią 5000 mAh i s...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| 5G | nie |
|---|---|
| Aparat przedni | 60 Mpix |
| Aparat przedni | tak |
| Aparat tylny | 50 Mpix |
| Aparat zewnętrzny | 0 |
| Bardzo odporny | nie |
| Barwa obudowy | czarny |
| Bluetooth | tak v5.2 |
| Budzik | tak |
| Czas do pełnego naładowania baterii | 0 |
| Czas pracy na baterii do | 0 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Czujniki | czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, e-kompas, żyroskop |
| Czytnik kart pamięci microSD | nie |
| Długość czuwania | 0 h |
| Dodatkowe opcje | Huawei App Gallery, Huawei Mobile Services, VoLTE (Voice over LTE), VoWiFi (Voice over WiFi), Wi-Fi Direct |
| Dodatkowy aparat tylny | + 8 Mpix |
| Dostęp do sieci | tak |
| Dotykowy wyświetlacz | tak |
| Dual SIM | tak |
| Dyktafon | tak |
| Dzwonki MP3 | tak |
| Dzwonki polifoniczne | tak |
| EDGE | tak |
| Ekran dodatkowy | 0 |
| Ekran | Full HD+ |
| Funkcje AI | nie |
| GPRS | tak |
| GPS | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| HSDPA | tak |
| HSPA+ | tak |
| HSUPA | tak |
| Huawei Mobile Services | Autorskie rozwiązanie Huawei zapewniające dostęp do usług Huawei dla aplikacji własnej oraz partnerów, Oznacza to, że aplikacje takie jak przeglądarka internetowa, sklep z aplikacjami AppGallery, skrzynka pocztowa, kalendarz, czy usługi chmury stworzone zostały specjalnie dla urządzeń Huawei i zapewniają prostotę oraz pozytywne doświadczenia w czasie codziennego użytkowania, Rozwiązanie HMS oparte jest na otwartej platformie Android 10AOSP bez usług Google Mobile Services(GMS). |
| Interfejs po polsku | tak |
| Kalendarz | tak |
| Kalkulator | tak |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC, USB, Bluetooth 5.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8-rdzeniowy |
| LTE | tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | nie |
| Ładowanie | szybkie ładowanie |
| Ładowarka | nie |
| Łączność bezprzewodowa | NFC, LTE, Bluetooth, Wi-Fi |
| Maksymalna moc ładowania | 0 |
| Nagrywanie filmów | 4K |
| Nano SIM | tak |
| obiektyw 2 | 8 Mpix - f/2,2 - tylny szerokokątny |
| obiektyw 3 | 60 Mpix - f/2,4 - przód |
| obiektyw 4 | 0 |
| obiektyw 5 | 0 |
| obiektyw 6 | 0 |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odtwarzacz audio | 3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV |
| Odtwarzacz audio | tak |
| Odtwarzacz wideo | 3GP, MP4 |
| Opcje aparatu | ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K |
| Opcje telefonu | odbiornik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Płatność zbliżeniowa (NFC) | tak |
| Pojemność akumulatora w komplecie | 5000 mAh |
| Pokrowiec przypisany modelowi | Huawei Nova 13 |
| Prosty w obsłudze | nie |
| Przysłona obiektywu | 50 Mpix - f/1,9 - tylny główny |
| Rodzaj karty SIM | nano SIM |
| Rodzaj karty SIM | nanoSIM - nanoSIM |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Rodzaj | smartfon |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1084 pikseli |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 161,4 x 75,3 x 6,98 mm |
| Seria | Nova |
| Sieć Wi-Fi | tak |
| Slot hybrydowy | nie |
| Standardy wysyłania/odbierania wiadomości | e-mail, MMS, SMS |
| Sygnał wibrujący | tak |
| System operacyjny | HarmonyOS |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Tryb głośnomówiący | tak |
| Typ gniazda ładowania | USB typ C |
| Typ obudowy | klasyczna - ekran dotykowy |
| Typ obudowy | klasyczna |
| W opakowaniu | instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C |
| Waga | 195 g |
| Wymienny akumulator | niewymienny |
| Złącza | USB typ C |
| zSmartfony opisy uniwersalne | 1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, 1. LTE, 1. NFC |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1699,00 zł
Aktualna cena od 1999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1699,00 zł | Media Markt | - |
| 03.07.2025 | 2299,00 zł | Media Markt | 600 zł |
| 03.08.2025 | 1799,00 zł | Media Markt | -500 zł |
| 03.09.2025 | 1699,00 zł | Media Markt | -100 zł |
| 03.10.2025 | 2299,00 zł | Media Markt | 600 zł |
| 03.11.2025 | 2299,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2299,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2299,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2299,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1999,00 zł | Media Markt | -300 zł |
| 01.04.2026 | 1999,00 zł | Media Markt | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1699,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1999,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 300 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Huawei
Kategoria: Huawei Cena: 1999 zł
EAN: 6942103145438
SKU: OI_358788986
Polecana ofertaMedia Markt
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
