Jeep 2XE 500W 45km 10 Urban Camou Hulajnoga elektryczna
Polecana ofertaMedia Markt
2 399,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Hulajnoga elektryczna Jeep 2XE Urban Camou to nowoczesny pojazd z silnikiem 500 W i zasięgiem do 45 km. Wyposażona w system KERS odzyskujący energię, LED oświet... rozwiń
Hulajnoga elektryczna JEEP 2XE Urban Camou
2 399,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Hulajnoga elektryczna 2XE Urban Camou wyróżnia się nie tylko interesującym designem, ale przede wszystkim wykorzystaniem systemu Kers, który odpowiada za odzyskiwanie energii kinetycznej podczas hamow...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Amortyzacja | przód, tył |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Czas ładowania | 5 godzin |
| Czas ładowania | 5 h |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | światła LED, tempomat, wyświetlacz LED, system odzyskiwania energii kinetycznej (KERS), kierunkowskazy |
| Kolor | czarno-szary |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0 |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 26 |
| Minimalne obciążenie | 0 kg |
| Moc maksymalna | 700 W |
| Moc silnika | 500 W |
| Odporność klasa | stopień ochrony IPX4 |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Przeznaczenie | dla dorosłych |
| Rodzaj | hulajnoga elektryczna |
| Średnica kół | 10 cali |
| Waga | 19 kg |
| Wariant | Jeep 2XE |
| Wodoszczelność | IPX4 |
| Wyposażenie | ładowarka |
| Zasięg na jednym ładowaniu | 45 km |
| Zasilanie | akumulator 48V |
| Zgodność z aplikacją | Jeep |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2999,00 zł
Aktualna cena od 2399,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 3999,00 zł | Empik.com | - |
| 03.05.2025 | 3999,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2999,00 zł | Media Markt | -1000 zł |
| 03.03.2026 | 2999,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 31.03.2026 | 2399,00 zł | Media Markt | -600 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2999,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2399,00 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 600 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Jeep
Kategoria: Elektryczne Cena: 2399 zł
EAN: 8052679459698
SKU: OI_400443070
Polecana ofertaMedia Markt
2 399,00 zł
Przejdź do sklepu >
