Karcher FC 5 Premium Home Line 1.055-660.0 mop elektryczny 20 minut 60 m2, bezprzewodowy, automatyczne dozowanie, wielofunkcyjny
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Karcher FC 5 Premium Home Line to nowoczesny mop elektryczny, który efektywnie czyści do 60 m² powierzchni w zaledwie 20 minut. Wyposażony w wyjmowany zbiornik ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Ciśnienie | 0 |
|---|---|
| Czas gotowości do pracy | 0 s |
| Czas pracy | 20 min |
| Długość kabla zasilającego | 0 m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | wyjmowany zbiornik na wodę |
| Kolor | biały |
| Moc | 165 W |
| Model | FC 5 Premium Home Line |
| Pojemność | 0,4 l |
| Pozostałe | 2 pady z szarymi pasami, 2 pady z żółtymi pasami, ładowarka, płyn uniwersalny, stacja dokująca |
| Regulacja strumienia pary | nie |
| Rodzaj | mop elektryczny |
| Uzupełnianie wody | przed pracą |
| Waga | 4,4 kg |
| Wskaźniki gotowości pary | nie |
| Wskaźniki temperatury | nie |
| Wydajność powierzchniowa | 60 m2 |
| Wymiary | 32 x 27 x 122 |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Zasilanie | akumulatorowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1449,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1449,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 1599,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 03.06.2025 | 1489,00 zł | RTV EURO AGD | -110 zł |
| 03.07.2025 | 1599,00 zł | RTV EURO AGD | 110 zł |
| 03.08.2025 | 1599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1449,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię