Karcher podkaszarka akumulatorowa LTR 3-18 Dual 1.445-450.0
Polecana ofertaRTV EURO AGD
699,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Akumulatorowa podkaszarka Karcher 1 445 450 0 to niezawodne narzędzie ogrodowe z elektrycznym silnikiem o napięciu 36 V. Dzięki szerokości cięcia 30 cm i żyłce ... rozwiń
Karcher LTR 3-18 Dual 1.445-450.0 Podkaszarka akumulatorowa
699,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akumulator w zestawie:brak;Element tnący:żyłka;Gwarancja:24 miesiące;Maksymalna grubość żyłki:2 mm;Minimalna grubość żyłki:2 mm;Moc (KM):0 KM;Moc:0 kW;Napięcie akumulatora:36 V;Napięcie zasilania akum...
- Brand: Karcher
- Ean: 4066529036438
- Gtin: 4066529036438
- Producer: Karcher
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akumulator w zestawie | brak |
|---|---|
| Element tnący | żyłka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Maksymalna grubość żyłki | 2 mm |
| Minimalna grubość żyłki | 2 mm |
| Moc (KM) | 0 KM |
| Moc | 0 kW |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Napięcie zasilania akumulatora | 36 V |
| Pojemność | 0 |
| Poziom hałasu | 94,6 dB |
| Szelki | nie |
| Szerokość cięcia | 30 cm |
| Typ silnika | elektryczny |
| Waga | 2,4 kg |
| Wydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu | 0 m2 |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, pas na ramię |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 579,00 zł
Aktualna cena od 699,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 579,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 599,25 zł | Media Expert | 20 zł |
| 03.08.2025 | 599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 589,00 zł | Media Expert | -10 zł |
| 03.10.2025 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 110 zł |
| 03.11.2025 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 679,99 zł | RTV EURO AGD | -19 zł |
| 03.01.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 19 zł |
| 03.02.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 13.05.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 579,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 699,00 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 120 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Karcher
Kategoria: Podkaszarki Cena: 699 zł
EAN: 4066529036438
SKU: OI_408276499
Polecana ofertaRTV EURO AGD
699,00 zł
Przejdź do sklepu >
