KFA Armatura Arura Tauri 6723 915 00 chrom mosiądz bateria kuchenna
Polecana ofertaMedia Expert
1 185,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Bateria kuchenna KFA Armatura Arura Tauri 6723 915 00 to wysokociśnieniowy model wykonany z trwałego mosiądzu, pokryty chromem. Jednodźwigniowa, z obrotową wyle... rozwiń
KFA ARMATURA Bateria Tauri 6723-915-00 Chrom
1 185,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 7 dni
Opis, specyfikacja
Bateria dotykowa to komfortowe rozwiązanie. Wygodne w użytkowaniu jak 1-2-3: wystarczy czymkolwiek dotknąć baterii, swobodnie użytkować wodę w ustawionej wcześniej temperaturze i wyłączyć przepływ jed...
Przejdź do sklepu >
ARMATURA KRAKÓW 6723-915-00 BATERIA KUCHENNA TAURI Z FUNKCJĄ DOTYKOWEGO URUCHAMIANIA
1 185,99 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BATERIA KUCHENNA TAURI Z FUNKCJĄ DOTYKOWEGO URUCHAMIANIA Opis produktu: - Producent: KFA ARMATURA KRAKÓW - Seria: TAURI TOUCHME - Kod produktu: 6723-915-00 - bateria kuchenna - dotykowa - chrom - m...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | od 2 do 5 lat zgodnie z informacjami Gwaranta |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica, obrotowa wylewka |
| Kolor | srebrny/szary |
| Rodzaj | stojąca |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | obrotowa |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 365 mm |
| Wysokość wylewki | 210 mm |
| Zasięg wylewki | 200 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1155,99 zł
Aktualna cena od 1185,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1168,10 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.07.2025 | 1168,10 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1168,10 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1168,10 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1168,10 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1155,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -12 zł |
| 03.01.2026 | 1155,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1155,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1185,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 30 zł |
| 03.04.2026 | 1185,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1185,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 14.05.2026 | 1185,99 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1155,99 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1185,99 zł na dzień 14.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 30 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Kfa Armatura
Kategoria: KFA Cena: 1185.99 zł
EAN: 5907571675055
SKU: 6723-915-00
Polecana ofertaMedia Expert
1 185,99 zł
Przejdź do sklepu >

