KFA Rumba Duo 6553-925-00 bateria kuchenna mosiężna chrom
Polecana ofertaMedia Expert
174,07 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Bateria kuchenna KFA Armatura Rumba Duo to funkcjonalne i trwałe rozwiązanie do każdej kuchni. Wykonana z mosiądzu, pokryta chromem, posiada elastyczną i obroto... rozwiń
KFA ARMATURA Bateria Rumba Duo 6553-925-00 Chrom-czarny
174,07 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Wprowadź do swojej kuchni nowoczesne rozwiązania i maksymalną wygodę dzięki baterii kuchennej Rumba Duo. Jej elastyczna wylewka wykonana z trwałych materiałów umożliwia swobodne kierowanie strumieniem...
- Code: 6553-925-00
- Ean: 5907571650212
- Producer: KFA ARMATURA
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | tak |
| Gwarancja | 5 lat |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica, elastyczna wylewka, obrotowa wylewka, perlator |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 32 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | KFA Armatura Rumba |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | KFA Armatura Rumba |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | obrotowa, elastyczna |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 386 mm |
| Wysokość wylewki | 257 mm |
| Zasięg wylewki | 211 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 159,96 zł
Aktualna cena od 174,07 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 179,98 zł | Media Expert | - |
| 03.05.2025 | 179,95 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.06.2025 | 179,91 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.07.2025 | 179,86 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 179,81 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.09.2025 | 159,99 zł | Ole Ole! | -19 zł |
| 03.10.2025 | 179,77 zł | Media Expert | 19 zł |
| 03.11.2025 | 159,99 zł | Ole Ole! | -19 zł |
| 03.12.2025 | 159,96 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 172,88 zł | Media Expert | 12 zł |
| 03.02.2026 | 169,99 zł | Ole Ole! | -2 zł |
| 03.03.2026 | 169,97 zł | Media Expert | 0 zł |
| 04.04.2026 | 174,07 zł | Media Expert | 4 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 159,96 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 174,07 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 14 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Kfa Armatura
Kategoria: KFA Cena: 174.07 zł
EAN: 5907571650212
SKU: 6553-925-00
Polecana ofertaMedia Expert
174,07 zł
Przejdź do sklepu >
