Kivi 32H730QB 32 cali LED HD Ready Android TV DVB T2 telewizor
Polecana ofertaEmpik.com
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
KIVI 32H730QB
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Custom_label_1: bestoffers
  • Gtin: 5999862053741
  • Old_price: 699.00
  • Sale_price: 699.00
Przejdź do sklepu >
Telewizor Kivi 32H730QB 32" Led Hd Smart Tv Dolby Digital DVB-T2 60Hz
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Telewizor KIVI 32H730QB 32" LED HD Smart TV Dolby Digital DVB-T2 60Hz Telewizor KIVI 32H730QB 32" LED HD to kompaktowy Smart TV, który oferuje wyraźny obraz, technologię Dolby Digital oraz dostęp do p...
  • Ean (gtin): 5999862053741
  • Format hd: HD Ready
  • Głębokość produktu: 22.3
  • Klasa efektywności energetycznej: E
  • Kod eprel: 1951874
  • Kod producenta: 32H730QB
  • Kolor: czarny
  • Liczba złączy hdmi: 2
  • Liczba złączy usb: 2
  • Marka: KIVI
  • Model: 32H730QB
  • Przekątna ekranu (cale): 32
  • Przekątna ekranu: 32
  • Smart tv: Android TV
  • Standard vesa: 200 x 200
  • System dźwięku: 2.0
  • Szerokość produktu: 72
  • Technologia hdr: Nie
  • Typ telewizora: LED
  • Wysokość produktu: 47.7
  • Załączone wyposażenie: uchwyt ścienny
Podobne strony
Sprawdź parametry
  • System Android TV 11 z Google Assistant, Chromecast i szerokim dostępem do aplikacji.
  • Cienka, bezramkowa konstrukcja, standard VESA 200×200 mm, waga ok. 4,1 kg bez podstawy.
Wyświetlacz i obraz
System i multimedia
Tuner, łączność i dźwięk
Design i ergonomia
Zalety i wady
ZaletyWady
Matryca IPS (lub niektóre źródła MVA) i Direct LED z funkcjami poprawy obrazu (Super Contrast, Max Vivid, Ultra Clear, Adaptive Luma, Low Blue Light) – lepsze kolory, kontrast oraz komfort oglądania.Częstotliwość odświeżania 60 Hz – wystarczająca do filmów i TV, ale może być zauważalna w dynamicznych grach lub szybkim ruchu.
Specyfikacja, funkcje
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania ekranu50 Hz / 60 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczynie
DLNAtak
Dodatkowe opcje dźwiękuAVL (automatyczna kontrola głośności), Dolby Audio, Dolby Digital
Dodatkowe opcjeprocesor 4-rdzeniowy, wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG
Format HD / RozdzielczośćHD Ready / 1366 x 768
Format HDRHLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje AInie
Funkcje dodatkoweprzeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV
Funkcje Smart TVGoogle Play Store
Głębokość telewizora z podstawą 22,3 cm
Głębokość telewizora6,8 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)(HDMI 1.4a)
HDR (High Dynamic Range)tak
Ilość złączy HDMI2
Ilość złączy USB2
Inna komunikacjaBluetooth, Chromecast, DLNA
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRE
Klasa energetyczna SDRE
Kolor obudowyczarny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymAsystent Google
Kontrast dynamicznySuper Contrast Control
Korektor dźwiękutak
Maksymalne Zużycie energii 58 W
Menu w języku polskimtak
Model na rok2023
Model (wariantowanie)H730QB
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Odświeżaniestandard (50/60 Hz)
Opcjonalne wyposażenie0
Podświetlenie matrycyDirect LED
Podwójny tuner HDnie
Pozostałe funkcje i parametryHDR, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, USB - multimedia
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu widzialna cm80 cm
Przekątna matrycy cm80 cm
Przełączniknie
Regulacja tonównie
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawynóżki
Rozdzielczość pionowa768 px
Rozdzielczość pozioma1366 px
Rozdzielczość 1366 x 768
SeriaKIVI Seria 730
Smart TV Smart TV, Android TV
Smart TVtak
Standard VESA200x200 mm
System dźwięku przestrzennegotak
System i moc głośnikówsystem 2.0 / 16 W
System SmartAndroid TV (Android 11)
Szerokość podstawy71,8 cm
Szerokość72 cm
Technologia 3Dnie
Technologia obrazuLED
Telegazetatak
Telewizor SmartAndroid TV
Tryb gratak
Tryb sportnie
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-C, analogowy
Typ matrycyIPS
Typ telewizora opis cenowytelewizor LED Google TV
Typtelewizor LED
VESA rodzaj śruby M4
Waga bez podstawy3,8 kg
Waga z podstawą4,1 kg
Wejście komponentowenie
Wiadomości dodatkowe 8GB wbudowanej pamięci
Widżety Smart TVYouTube, HBO Max
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowenie
Wysokość z podstawą47,7 cm
Wysokość42,7 cm
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz
Złączaoptyczne, CI+, Ethernet, HDMI x2, USB x2
Złącze CI (Common Interface)1
Złącze CI (Common Interface)tak
Złącze Ethernet (LAN)tak
Złącze EURO0
Złącze HDMI 2.1nie
Złącze VGAnie
Zużycie energii HDR26 kWh/1000h
Zużycie energii SDR26 kWh/1000h
Zużycie energii w trybie czuwania0,5 W